YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ahmet Parlak kim? Sorusuna yanıt O Ses Türkiye İsyan
Ahmet Parlak kim? Sorusuna yanıt O Ses Türkiye İsyan
30 Kasım 2015 11:26
O Ses Türkiye'de son günlerde en çok konuşulan isim Ahmet Parlak oldu. Athena Gökhan'ın bahsetmesiyle bir anda gündeme oturan Ahmet Parlak'ın videoları tıklanma rekorları kırdı. O Ses Türkiye'de herkesin konuştuğu Ahmet Parlak kim?

O Ses Türkiye'de bu kez Youtube fenomeni Ahmet Parlak konuşuldu. Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz ile Hakan Özoğuz'un jüri koltuğunda oturduğu ses yarışması O Ses Türkiye'de ilginç diyalogların, ilklerin ve eğlenceli anların sonu gelmiyor. Haftada 3 gün yayınlanan O Ses Türkiye'nin 24 Kasım gecesi yayınlanan bölümünde 5 Jüri üyesinin de döndüğü İsyan şarkısını seslendiren yarışmacının karar vermesi beklenirken, sempatik jüri üyesi Gökhan Özoğuz "Ahmet Parlak" bombası patlattı. Bir anda Acun Ilıcalı'ya dönen Gökhan Özoğuz; "Bir çocuk var, masada İsyan şarkısını söylüyor onu bir bulsanıza' deyince reji o şarkıyı ekrana verdi. Acun Ilıcalı'nın ekranlara getirdiği video'da Ahmet Parlak isimli genç meyhane masasında Halil Sezai'nin ünlü şarkısı İsyan'ı söylüyordu.

Ahmet Parlak'ın oldukça beğendiğini anlatan Gökhan Özoğuz, Ahmet Parlak'ın özellikle şarkıyı söyleme şeklini çok beğendiğini ifade etti. Gökhan'ın bu itirafının ardından Ahmet Parlak'ın önümüzdeki günlerde O Ses Türkiye yarışmasına katılıp katılmayacağı büyük merak konusu.

AHMET PARLAK KİMDİR?

Halil Sezai'nin İsyan şarkısını yorumlayış şekliyle O Ses Türkiye'ye damga vuran Ahmet Parlak, Mersin'de yaşamaktadır. Parlak Ocakbaşı isminde fasıl mekanı işleten Ahmet Parlak'ın video paylaşım sitelerinde pek çok videosu bulunuyor. O Ses Türkiye jüri üyesi Gökhan'ın programda bahsetmesiyle bir anda parlayan Ahmet Parlak'ın; Salla Yarim Mendilini, Tanrıdan Diledim, Devlerin Aşkı Büyük Olur, Gönül Teknem gibi pek çok performansı video paylaşım sitelerinde tıklanma rekorları kırıyor.

AHMET PARLAK YORUMLARI

Stüdyodaki seyircilerin ve jürinin büyük ilgi ile izlediği Ahmet Parlak, programın ardından sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu. İşte, o yorumlardan bazıları!

Ahmet Parlak önceden tüm Mersin halkını mest ediyordu, şimdi ise tüm Türkiye'yi mest etmeye başladı.

Ahmet Parlak videosu o ses türkiyede beni bitirdi.

Gökhan sayesinde Ahmet Parlak gibi mütiş bi ses tanıdık meşhur oldu ya.

Ahmet Parlak #osesTürkiye 'ye katılıp Gökhan ve Hakan'ın takımında yarışsın siz o zaman görün programı.

Tüm Türkiye an itibariyle youtube 'a 'Ahmet Parlak - İsyan' yazıp aratıyor.

Ahmet Parlak daha ne kadar meşhur olabilirdi acaba?

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler