YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ağca, yeni kitabını tanıttı
Mehmet Ali Ağca, "Papayı neden vurdum" isimli kitabını basına tanıttı.
Ağca, yeni kitabını tanıttı
27 Kasım 2010 / 19:54 Güncelleme: 27 Kasım 2010 / 19:54

Kendisine sorulabilecek her türlü sorunun cevabının kitabında olduğunu söyleyen Ağca, "Yeni mükemmel İslamiyet'i yaymak istiyorum. Yeni kitabımın ismi 'Mükemmel İncil' olacak ve Kuran-ı Kerim'in mükemmel yorumu bu kitapta yer alacak" dedi.

Milliyet Gazetesi Genel yayın Yönetmeni Abdi İpekçi'nin katili ve Papa Suikastı'nın tetikçisi Mehmet Ali Ağca "Papayı neden vurdum" isimli kitabını, Mecidiyeköy'de düzenlediği basın toplantısı ile tanıttı.

Kitabını "Bin yılın kitabı" olarak nitelendiren Ağca, "Papa suikastinin arkasında Vatikan hükümeti var. Bu kitapta ispat ediliyor. Ama katil Vatikan demeyin. Çünkü bir ilahi planı gerçekleştirmek için Vatikan bu suikasti planladı. Vatikan bitmiştir" dedi.
 

Dünya'da 11 eylül olaylarının kullanılarak Müslümanlara karşı bir savaş kampanyasının yürütüldüğünü söyleyen Ağca, "Papa suikastini yapan, 11 Eylül olayını da yaptı arkadaşlar. Onu Sovyetlerin üzerine attılar, bunu da masum Müslüman halklara atıyor bu alçaklar. Yeni dünya düzeninin ideolojik temelini oluşturabilecek bir kitap bu" şeklinde konuştu.
 

"İNCİL'İ ANCAK BEN ISLAH EDERİM"

Müslümanlar, Hristiyanlar ve Museviler'in bir araya gelerek yeni bir dünya oluşturacağını savunan Ağca, "Aksi takdirde bu cehennemden kimse kaçamaz. Bunun için tek kitap Kuran-ı Kerim arkadaşlar ve İncil ahlakı. Elimdeki incili bitmiş. İçinde 5 bin çelişki var ancak doğru sözler de var. Bunu ancak ben ıslah edebilirim. Bu kitaptan sonra ikinci bir kitabım gelecek. Adı 'mükemmel İncil' olacak. Kuran-ı Kerim'in mükemmel yorumu da olacak. İnsanlığın son umudu olacak" diye konuştu.
 

CÜBBELİ VE HARUN YAHYA'YI ELEŞTİRDİ

Konuşmasında Cübbeli Ahmet Hoca ve Harun Yahya'yı da eleştiren Ağca, "Yeni mükemmel İslamiyet'i yaymak istiyorum. Mükemmel Hıristiyanlığı yaymak istiyorum. Olay bu. Hıristiyanlar da Müslümanlar da Museviler de beni dinlemek zorundalar. Çünkü ilahi sistem adına konuşuyorum" ifadelerini kullandı.
 

Ağca, gazetecilerin "Buna yeni bir din diyebilir miyiz?" soruları üzerine, "Hayır arkadaşlar yeni bir din yok. İslamiyet'ten başka bir din yok. Ama biz mükemmel İslamiyet'i inşa edeceğiz. İncil zaten değişti" İHA

hiç olmazsa;töğbe ettim deseydi...
 // ibrahim çelikoğlu
Bir katil.Kendini satığının kitabını yazacak ve medya reklamını yapacak.Yazıktır.İnsanlık aczidir......
27 Kasım 2010 20:21
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler