YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Adnan Şenses Sezen Aksu’yu görünce oynadı"
"Adnan Şenses Sezen Aksu’yu görünce oynadı"
10 Aralık 2013 20:52
Sanatçı Sezen Aksu, hastanede tedavi gören Adnan Şenses’i ziyaret etti. Aksu ile birlikte hastaneye gelen Selçuk Ural, “Adnan ağabeyin kıpırdayacak hali yok. Sezen’i görünce başladı oynamaya" dedi.

Sezen Aksu ve Selçuk Ural, Memorial Hastanesi’nde tedavi gören Adnan Şenses’i ziyaret etti. Ziyaret sonrası Aksu, basın mensuplarına görüntü vermemek için otopark kapısından çıktı. Selçuk Ural ise ziyaretle ilgili İHA muhabirine kısa bir açıklama yaptı. Adnan Şenses’in 3- 4 gündür çok kötü olduğunu bugün ise durumunun iyi olduğunu söyleyen Ural, "Adnan ağabey bir senedir çok zayıf düştü.

Bugün çıkan tahliller daha iyi. İnşallah iyi haberler alacağız gün içinde. Moral veriyoruz ona. Sezen Aksu’yu da getirdim bugün çok moral verdi o da. Sezen’i görünce başlıyor gülmeye, ayaklandı ilk defa bugün kalktı. Sezen geldi mi başladı onu oynatmaya. Kıpırdayacak hali yok Sezen’i görünce başladı oynamaya. Sezen oynuyor o oynuyor. Epeyce gülüştük. Ben geçen sene de mide ameliyatında da Sezen’i getirdim. Sezen’i görünce kendine geliyor. Onu çok seviyor. Ona bir şiir yazdı, onu okudu. Spontane şiir okudu" dedi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler