YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adnan Şenses haberi alınca yıkıldı
Adnan Şenses haberi alınca yıkıldı
01 Mart 2013 22:50
Müslüm Gürses'in hayatını kaybettiği yönünde haberler üzerine, Gürses'in sanatçı dostları hastaneye akın etti. Ziyarete gelenlerden Adnan Şenses, "Haberi duydum, dilim tutuldu. Sağlık durumu iyiye gidiyor diye biliyorduk” dedi.

Müslüm Gürses'in durumuna ilişkin haberler üzerine sevenleri tedavi gördüğü hastaneye akın etti. Sezen Aksu, Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay'ın ardından, Adnan Şenses, Şahin Özer gibi isimler de Gürses'i ziyarete geldi.
 
Sanatçı Adnan Şenses, haberi duyduğunda yaşadığı üzüntüyü dile getirerek, “Haberi duyunca dilim tutuldu. Sağlık durumu iyiye gidiyor diye biliyorduk. Birden bu haberi duyunca yıkıldım. Hocalarımızın söyleyeceklerini merak ediyorum. Hayati tehlikesinin devam ettiğini biliyoruz. Dualarımız onunla beraber. Bu aralar o kadar çok fire verdik ki; Mehmet Ali Birand, bir sürü insanımızı kaybettik. Konuşacak kelime bulamıyorum. Allah onu bize bağışlasın” dedi.
 
Ziyaretinin ardından doktorlardan aldığı bilgileri paylaşan yapımcı Şahin Özer ise, “Müslüm Gürses’in sağlıklı günlerine döndürülmesi için çaba harcanıyor. Daha önce ki kötü alışkanlıkların vermiş olduğu birçok unsur hastane de ortaya çıktı. Hastanenin tüm çabasıyla çalıştığına eminim. Ben Müslüm Baba’nın dostlarına dua etmelerini istiyorum. Doktorlarımız bir kaç gün daha bizlerle beraber olabileceğini söylediler. Hatta hanımefendinin bugün elini tuttuğunu saçını okşadığını ve gözleriyle seni anlıyorum diyerek işaret verdiğini biliyorum. Herkesten dua bekliyoruz.Çok umutlu değiliz. İnşallah umudumuz tükenmez” diye konuştu.
 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler