YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Adanalı'da ayrılık rüzgarı
'Adanalı'da ayrılık rüzgarı
28 Haziran 2010 11:01
Adanalı dizisinde Sofia karakterini oynayan Serenay Sarıkaya, diziden ayrıldı. Ayrılma nedeninin Oktay Kaynarca ile yaşadığı polemik olduğu iddia edildi.

Bu yıl Türkiye Güzellik Yarışması'nda 2. olan Serenay Sarıkaya, iki yıldır Sofia karakterini canlandırdığı "Adanalı" dizisinden ayrıldı. Sarıkaya'nın diziden ayrılma nedenlerinin başında babasını oynayan Oktay Kaynarca'yla son dönemde yaşadığı polemiğin yer aldığı öğrenildi.

Kaynarca bir dergiye iç çamaşırıyla poz veren Sarıkaya'ya çok sert tepki göstermiş ve "Sanki onun içine cin kaçmış, o pozlar Serenay'a hiç yakışmadı. Zavallı ve bir şey olamamış insanların başvurduğu yolları seçip vücudunu teşhir eden pozlar vermesi ve pozların altında adımın geçmesinden dolayı hicap duyuyorum. Hem o pozları verip hem de adımı anmasın" demişti.

Dizinin başında çok iyi anlaşan hatta samimiyetleri nedeniyle aralarında aşk dedikoduları bile çıkan Kaynarca ve Sarıkaya'nın arası bu polemiğin ardından bir daha düzelmedi.

Sarıkaya bu gerginliğin devam etmesi üzerine "Yeni heyecanlar ve yeni rollerde oynamayı istiyorum" diyerek Avşar Film'in yeni dizisi "Lale Devri"nde oynamayı kabul etti.

Sarıkaya bir kısmı Bodrum'da çekilecek olan dizide sevgilisi olduğu iddia edilen Tolgahan Sayışman, Emina Türkcan ve Hatice Aslan'la rol alacak. Bugün

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler