YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Acun Ilıcalı'dan Özgecan Aslan'a destek!
Acun Ilıcalı'dan Özgecan Aslan'a destek!
18 Şubat 2015 13:42
Özgecan Aslan ile ilgili açıklamalar yapan Acun Ilıcalı yasaların değişmesini ve bu vahşetin unutulmaması gerektiğini söyledi.

Özgecan Aslan 'ın vahşice öldürülmesi ve Türkiye'nin yası O Ses Türkiye'de gecenin konusu oldu. Özgecan Aslan hakkında düşüncelerini söyleyen ve destek olan jüri kadına şiddete dur demek için el ele verdi.

Hepimiz yastayız

Özgecan Aslan'ın ölümü ile ilgili konuşan Acun Ilıcalı yasaların değişmesini istedi. Bugün çok önemli bir canlı yayın yapıyoruz, tabi biz eğlence sektörürüyüz ama bu konuyu konuşmak istiyoruz. Hepimizi kahreden bir olay yaşandı, hepimiz yastayız. Duyguları ve yaşanan vahşeti anlatmak için kelimelerin yeterli olduğunu düşünmüyorum. Ama bu konuda hepimiz acı içindeyiz. Bazı değerler hepimiz için çok önemli.  Rahmetlinin ailesine başsağlığı diliyoruz sabır diliyoruz.

Yakınlarını kaybetmiş biri olarak...

Ben yakınlarını kaybetmiş biri olarak acıyı çok iyi anlıyorum ama buradaki vahşeti dile dökemiyoruz. İnşallah bu olay ibret olur, böyle vicdansız yaratıklara bundan sonrası ile ilgili yeni bir dönem başlar diyorum. Çünkü olayı duyduğumuz zaman hepimizin nuktu tutuldu. Yaşayan ancak anlar ama biz de bu konu ile ilgili duyarlı davranmalıyız. Bu konuyu unutmamalı, unutturmamalıyız diyorum

Canlı yayında açık açık söylüyorum

Özgecan Aslan ile ilgili konuşan Hadise ise canlı yayında içini döktü.  Hadise 'Bu konu ile ilgili çok şey var söylenecek. Kadınları hep ön plana çıkarmaya çalıştım ve bunun için hep savaşacağım. Bizler ismimizle beraber daha çok ilgi çekebiliyoruz bazı konularda.

Ben Zeo ile konuştum, o da ben demeden 'Hadise bu konu ile ilgili söz yazmak istiyorum' dedi. Altını ne kadar çizersek o kadar iyi. Açık açık söylüyorum yasalar değişmeli böyle insanlar yaşamamalı, kusura bakmayın canlı yayınayız ama bu konuda mütevazi olmuyorum devlete sesleniyorum. Ne olur bu insanlar dışarıya çıkmasınlar, yok olsunlar...

Zeo jaweed Özgecan Aslan için yazdı söyledi

Hadise'nin takımında yer alan ve finale yükselen Zeo Jaweed ise Özgecan Aslan için yazdığı şarkı 'Kabus'u canlı yayında sahnede seslendirdi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler