YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Acıların Çocuğu Emrah Acılı Tavuk Reklamında Oynayacak
Acıların Çocuğu Emrah Acılı Tavuk Reklamında Oynayacak
11 Eylül 2015 07:25
Bir fast food zincirinin reklamında oynamayı kabul eden küçük Emrah, filmin devamı için rekora ücrete imzayı bastı. Hakkında sürekli 'cimri' olduğu yönünde haberler çıkan Emrah'ın yeni oynacağı reklam filminden alacağı ücretle servetine servet kattı.

Hakkında sürekli 'cimri' olduğu yönünde haberler çıkan Emrah'ın yeni reklam filminden alacağı ücret dudak uçuklattı. Bir fast food zincirinin reklamında oynayan Emrah, filmin devamı için rekora imza attı.

“ACILARIN ÇOCUĞU” ACILI TAVUK REKLAMINDA OYNAYACAK

Bir fast food zincirinin 'acılı tavuk' reklamında oynayan Emrah, 'acıların çocuğu' imajıyla yeniden gündeme gelmişti.

TAM 1 MİLYON TL KAZANACAK

Bu reklam filmi için 2 milyon 800 bin TL aldı. Eli sıkılığı ile tanınan Emrah, şimdi reklamın ikincisini çekmeye hazırlanıyor. Üstelik bu reklam için de cebine 1 milyon dolar girecek. Bir fast food zincirinin reklamında oynayan Emrah, filmin devamı için 1 milyon dolara anlaştı. Bir fast food zincirinin 'acılı tavuk' reklamında oynayan Emrah, 'acıların çocuğu' imajıyla yeniden gündeme gelmişti. Bu reklam filmi için 2 milyon 800 bin TL aldı. Eli sıkılığı ile tanınan Emrah, şimdi reklamın ikincisini çekmeye hazırlanıyor. Üstelik bu reklam için de cebine 1 milyon dolar girecek

 

YENİ ÜLKE

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler