YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
8 Haziran 2015 On Numara sonuçları
8 Haziran 2015 On Numara sonuçları
08 Haziran 2015 22:23
On numara çekildi. 8 Haziran 2015 On numara çekilişi noter huzurunda yapıldı. Çekilişe göre 10 Numara hangi numaralara isabet etti? İşte 8 Haziran 2015 On numara çekiliş sonuçları:

Şans oyunlarından On numaranın çekilişi az önce yapıldı. 8 Haziran 2015'de yapılan on numara sonuçları haberimizde...

On Numara çekilişi bu akşam yapıldı. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen ve her pazartesi çekilişi yapılan On Numara’nın bu haftaki çekilişinde hangi sayılar çekildi? On Numara müdavimleri, merakla ve heyecanla On Numara sonuçlarını açıklanacağı saati bekledi. Milli Piyango İdaresi tarafından 08 Haziran 2015 tarihli On Numara çekilişi sonuçları belli oldu.

Milli Piyango İdaresinin düzenlediği On Numara oyununun bu haftaki çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, 670. haftanın kazanan numaraları 6, 13, 14, 16, 17, 23, 25, 26, 28, 30,34, 40, 42, 51, 53, 57, 59, 60, 62, 64, 67 ve 78 olarak belirlendi.

On numara oyununun özellikleri nelerdir?

İdaremizce 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,

8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,

10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler