YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
4x4'lü ünlüler seferberlik için ne dedi?
4x4'lü ünlüler seferberlik için ne dedi?
07 Eylül 2013 12:24
Suriye’de yaşananların ardından Milli Savunma Bakanlığı yurt genelinde 4x4 cipler için sefer görev emri çıkardı, lüks araçlara binen ünlüler kararı yorumladı.

Milli Savunma Bakanlığı, Emniyet’ten 4X4 arazi araç sahiplerinin bilgilerini aldı.

Bazı arazi taşıt sahiplerine sefer görev emri çıkarıldı. 4x4 tipi arazi aracı kullanan kişiler belirlenirken, muhtemel bir olağanüstü durumunda polis tarafından, kendilerine tebligat yapılmak üzere karakollara davet edilecek. Sefer Görev Emri yazan tebligatlar araç sahiplerine imzalatılacak.

Peki lüks araçlar kullanan ünlüler bu karara ne dediler?

İşte o tepkiler:

Alişan: İnşallah savaş çıkmaz. Ama çıkarsa malın mülkün hiç önemi yok. Devletimiz savaşa giriyorsa eğer biz de bayrağımız için savaşırız. Cipimi vermekle kalmaz, cepheye de giderim.

Davut Güloğlu: Asla savaş yanlısı değilim. İnşallah Suriye’deki olaylar durulur. İki cipim de devletime feda olsun.

Tuğba Özay: Kan, gözyaşı, zulüm, ölüm… Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyimi vermem.

Tan Sağtürk: Halklar savaş istemez. Ben de halktan birisiyim. Şu anda savaşın olması gerektiğine inanmadığım için böyle bir şeye yanaşmak istemiyorum.

AMAN AMAN LAZIMI YOK
 // 4x4 lük adam
Şu zenginlerin canı ile malı ne kadar kıymetliymiş böyle. Bahaneye bak! Halkların savaşmasına karşıymışlar. Ölen binlerce masum çocuk, ördek yavrusumuydu. Yoksa o gazla öldürülenler ''haşere''miydi. Utanın lan utanın. Gariban askerler sizin 4x4 jeepleriniz için şehit oldu galiba?...
07 Eylül 2013 Cumartesi 15:01
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler