YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
218 gün sonra mahkemede
Deniz Seki 218 gün sonra hâkim karşısında...
218 gün sonra mahkemede
01 Ekim 2009 / 11:27 Güncelleme: 01 Ekim 2009 / 11:30
Uyuşturucu ticareti yapmak ve kullanmak suçundan yaklaşık 8 aydır tutuklu bulunan sanatçı Deniz Seki, hakkında açılan davanın ilk duruşması için Beşiktaş'taki İstanbul adliyesine getirildi.
 
Zayıfladığı gözlenen ve kameralara gülümseyen sanatçı, "Tahliye bekliyor musunuz?" sorusuna, "Dualarınızla inşallah" karşılığını verdi.
 
Jandarmanın düzenlediği uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Deniz Seki, 24 Şubat 2009 tarihinde cezaevine gönderilmişti. Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi'nde 218 gündür tutuklu bulunan Seki, İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek ilk duruşma için Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne getirildi.

 Davadaki diğer 18 sanık ile birlikte hakim karşısına çıkacak olan Seki, elleri kelepçeli bir şekilde cezaevi aracından indirildi. Zayıfladığı gözlenen sanatçının mutluluğu dikkat çekti. Kameralara gülümseyen Seki, "Tahliye bekliyor musunuz?" sorusuna, "Dualarınızla inşallah" karşılığını verdi.

Uyuşturucu ticareti yapmak ve kullanmak suçundan tutuklanan sanatçı Deniz Seki, bu gün hâkim karşısına çıkıyor. Seki ile birlikte 19 sanığın yargılandığı dava 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

Deniz Seki, 24 Şubat 2009 tarihinde tutuklanarak Bakırköy Cezaevi'ne gönderilmişti.
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler