YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teşekkürler Manga
Norveç'in başkenti Oslo'da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden Manga grubu 170 puanla 2.oldu.
Teşekkürler Manga
30 Mayıs 2010 / 07:35 Güncelleme: 30 Mayıs 2010 / 07:38

Norveç'in başkenti Oslo'da yapılan Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden ve yarışmada 170 puanla ikinci olan ''Manga'' grubu üyeleri, ''yarışmada ikinci olmaktan gurur duyduklarını ve çok mutlu olduklarını'' söyledi.

Manga grubu üyeleri, yarışmadan sonra yaptıkları açıklamada, ''ülkelerin verdikleri puanların açıklandığı sırada çok heyecanlandıklarını, ancak bu sonucu hakettiklerini'' dile getirdiler.
 Puan beklemedikleri bazı ülkelerden çok puan aldıklarını, puan bekledikleri bazı ülkelerden ise hiç puan alamadıklarını veya az puan aldıklarını ifade eden grup üyeleri, ''Eurovision'un kendileri için büyük bir tecrübe olduğunu, kendilerini profesyonel anlamda daha çok geliştirdiklerini'' söylediler.

Kendilerinin Rock grubu olmasına rağmen Eurovision'un müzik dünyası için büyük önemi bulunduğu görüşünde olduklarını da belirten Manga üyeleri, kısa bir tatilden sonra çalışmalarını sürdürmek istediklerini, çalışmalarına ara vermek istemediklerini de kaydettiler.
AA

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler