YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tartışmalı konser iptal edildi
Tartışmalı konser iptal edildi
22 Aralık 2012 13:52
İhlas Suresi'nin ayetlerini değiştirerek şarkısında yer verdiği iddiasıyla tepki toplayan ''Duman'' adlı rock grubunun Isparta'da vereceği konser iptal edildi.

 

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rock Grubu Topluluğu tarafından yapılan yazılı açıklamada, 26 Aralık Çarşamba günü düzenlenecek konserin iptal edildiği bildirildi. 
 
Konser için bilet alan kişilerin ücretlerinin 24-28 Aralık tarihleri arasında iade edilebileceğinin kaydedildiği açıklamada, şu görüşlere yer verildi:
 
''Süleyman Demirel Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan Duman Konseri yine bir önceki 'rezil' sebeplerden dolayı iptal olmuştur. Bu konuda siz de eminsiniz ki anlaşılmak istenmeyeceğini bildiğimiz için buraya paragraflar dolusu yazı yazmamızın hiç bir anlamı olmayacaktır. Biletleri olan sanatseverlerin bilet iadelerini SDÜ Rock Topluluğu Kulüp odasından iade edebilmeleri mümkündür.'' 
 
SDÜ'den bir grup öğrenci, ''Duman'' adlı rock grubunun Isparta'da konser vermesine tepki amacıyla eylem düzenlemiş ve konserin iptal edilmesini istemişti. 
 
 
AA
Etiketler: , ,
KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler