YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tarkan'dan bakana cevap
"Daha önce herkes kendi işine baksın demişti" ancak şimdi destek istedi. Bakan Eroğlu, Tarkan'dan HES'ler için şarkı yapmasını istedi Tarkan'ın bu teklife cevap verdi. Bakın Tarkan Eroğlu'na ne söyledi.
Tarkan'dan bakana cevap
20 Temmuz 2011 / 11:50 Güncelleme: 20 Temmuz 2011 / 12:28

Bergama’daki antik kaplıca merkezi Allianoi’nin sular altında kalmaması için yapılan kampanya destek veren Tarkan'a, 'herkes kendi işine baksın' sözleri ile cevap vermişti Bakan Eroğlu ama şimdi Tarkan'dan şarkı istemek için seslendi ona...

HES'lere destek için şarkı istedi Tarkan'dan Eroğlu ancak Tarkan'ın cevabı olumlu olmadı. Çevreciliği ile bilinen Megastar, Bakan Eroğlu'nun isteği için "HES'lere karşı çıkan birinin HES'lerle ilgili şarkı yapması komik olur." dedi...

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun "Hidroelektrik santrallerini daha iyi anlatmak için Tarkan'dan şarkı isteyeceğiz" sözlerine ünlü sanatçıdan yanıt geldi. Tarkan "HES'lere karşı çıkan birinin HES'lerle ilgili şarkı yapması ironiden öte komik olur!" dedi.

Karadeniz'e yeni hidroelektrik santralleri yapılmasına karşı çıktığı için Tarkan'a "Sen kendi işine bak" diye tepki gösteren Veysel Eroğlu, taktik değiştirdi. Ama "Tarkan'dan Solaklı Vadisi için bir şarkı yapmasını ve HES'leri anlatma kampanyamıza katılmasını isteriz" diyen Eroğlu, beklediği yanıtı alamadı.

Bursa konseri öncesi Cengiz Semercioğlu'yla görüşen Tarkan, "HES'lerle ilgili şarkı yapacak mısın?" sorusu karşısında önce kahkaha attı, sonra "Benden böyle bir şeyin gerçekten istenmiş olabileceğine inanamam" dedi. Bakan Eroğlu'nun sözleri hatırlatılınca da şu yorumu yaptı: "HES'lere karşı çıkan birinin HES'lerle ilgili şarkı yapması ironiden öte komik olur."

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler