YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tarkan konserini erken bitirdi
Tarkan konserini erken bitirdi
14 Temmuz 2011 23:40
Türk popunun megastarı Tarkan, festival kapsamında Trabzon'da verdiği konseri Diyarbakır'daki terör saldırısı nedeniyle erken bitirdi.

Şarkıcı Tarkan, Fanta Gençlik Festivali kapsamında Trabzon'da verdiği konseri, Diyarbakır'daki terör saldırısı dolayısıyla erken bitirdi.

10. yılını Tarkan ve Manga ile kutlayan Fanta Gençlik Festivali, konser serisinin sekizinci durağı olan Trabzon'da düzenlendi.

Karadeniz Teknik Üniversitesi konser alanında gerçekleştirilen ve yaklaşık 50 bin kişinin izlediği konserde ilk olarak Manga Grubu, söylediği şarkılarla dinleyicileri coşturdu.

Daha sonra sahneye çıkan Tarkan, iki şarkı seslendirdikten sonra verilen kısa aranın ardından sahneye dönerek, gün boyu konser çalışması yapmasından dolayı Diyarbakır'da yaşanan terör saldırısından yeni haberdar olduğunu ve bunun büyük üzüntüsünü yaşadığını ifade etti.

Konser alanını dolduran izleyicilere seslenen Tarkan, ''Dilerseniz bir şarkı daha söyleyip konsere son verebiliriz ya da şarkılarımızı bu acıların sona ermesi için söyleyebiliriz. Ben sizin kararınızı bekliyorum'' dedi.

Sanatçının bu sözleri üzerine seyirciler, ''Şehitler ölmez, vatan bölünmez'' sloganı attı.

Tarkan da ''Uzun ince bir yoldayım'' adlı türküyü seslendirmesinin ardından Trabzon'a tekrar geleceği sözünü vererek konseri bitirdi.

AA

Tarkan ve yarıda kalan Trabzon konseri
 // Bahar
Çok güzel konuşmuş, birtanesin sen canım Tarkan'ım:)
Senin kadar düşünceli bir erkek yok bu dünyada, bu yüzden birtek seni seviyorum:)...
15 Temmuz 2011 15:00
tebrik
 // enes cok
helal olsunnnnnn...
15 Temmuz 2011 09:19
HAİNLİK
 // HURİİ
helal olsun tarkan\'a türklük böle bişey Alla Hterörüstlerin belasını versin analarımızın yüreğini parçaladılar...
15 Temmuz 2011 08:59
KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler