YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Taksim Tarkan'la coştu
Taksim Meydanı'nda toplanan binlerce kişi Tarkan'ın şarkıları ve Ateş Tiyatrosu'nun gösterileri ile unutulmaz anlar yaşadı.
Taksim Tarkan'la coştu
16 Ocak 2010 / 23:54 Güncelleme: 16 Ocak 2010 / 23:54

İstanbul'un Avrupa Kültür Başkenti unvanını alması nedeniyle gerçekleştirilen bir dizi etkinlik kapsamında Taksim Meydanı'nda da Tarkan Konseri ve Ateş Tiyatrosu'nun gösterileri vardı.  

İstanbul, 2010 yılının başlaması ile sahip olduğu Avrupa Kültür Başkenti unvanını 7 ayrı noktada gerçekleştirilen etkinliklerle resmen aldı.
 

Bu etkinlikler kapsamında Taksim Meydanı'nda da Tarkan Konseri ve Ateş Tiyatrosu'nun şovu vardı. Akşam saatlerinden itibaren Taksim Meydanı'nı doldurmaya başlayan kalabalık havai fişek gösterileriyle konsere hazırlandı. Havai fişek gösterilerinin ardından Ateş Tiyatrosu'nun gösterisi ise meydanı dolduran binlerce İstanbulluyu büyüledi. Beklenen an saat 21.00'da geldi. Ünlü pop şarkıcısı Tarkan sahneye çıktığında meydandaki coşku bir kat daha arttı. Yağmura rağmen meydanı dolduran kalabalık Tarkan'ın şarkılarıyla coştu.
 

Geniş güvenlik önlemleri altında meydana alınan vatandaşlar, gösteriler ve konserin İstanbul'a yakışır olduğunu ifade ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

İŞTE MUHTEŞEM TARKAN KONSERİ

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler