YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Stand up, bana bir şey ifade etmiyor"
"Stand up, bana bir şey ifade etmiyor"
"Stand up, bana bir şey ifade etmiyor"
24 Ekim 2008 / 08:31 Güncelleme: 24 Ekim 2008 / 00:00

Tiyatro sanatçısı Ferhan Şensoy, katıldığı programda Cem Yılmaz'ın iki saatlik şovunu izleyemeyeceğini, izlemesi durumda bir oyuncu olarak tansiyon ve şekerinin düşeceğini söyledi!


Televizyongazetesi'nin haberine göre; bir TV programına konuk olan Ferhan Şensoy, Cem Yılmaz gibi şovmenlerle karşılaştırılmasına tepki gösterdi. Cem Yılmaz'ı izlemek için salona gitmediğini, televizyonda izleme fırsatı bulduğunu anlatan Ferhan Şensoy, stand up'çılarla karşılaştırılmasına tepki gösterdi:


STAND UP'ÇILARDAN SIKILIYORUM


"Ben stand up'çı değilim. Benim yaptığım stand up değil. Ben oyuncuyum, çıkıp iki perde oynuyorum. Stand up denilen şey bütün dünyada 15-20 dakika bir kulüpte mikrofon komedisi yaparlar. Bir oyunculuk yapmazlar. Bunun bir kere tiyatroyla, oyunculukla karıştırılmaması gerekir. Ben genel olarak stand up'çılardan sıkılıyorum. Bana bir şey ifade etmiyor.


CEM YILMAZ'A 2 SAAT TAHAMMÜL EDEMEM


Ben sadece Cem Yılmaz'ın bir tanesini izledim, televizyon olarak izledim. İki saat böyle bir şeye de bir tiyatro salonunda tahammül edebileceğimi de sanmıyorum. Eğer sahnedeki oyuncu değilse, bir oyuncu olarak sıkılırsınız. Tansiyonu düşer, şeker düşer çok kötü olursunuz. Çıkamazsınız da oradan.


ONLARINKİ MİKROFON KOMİKLİĞİ


Ben Cem Yılmaz veya öbür isimler hakkında bir eleştiri yapmak istemiyorum, ama genel olarak şunun bilinmesi gerekiyor ki bu bir oyunculuk değildir, mikrofon komikliğidir. Bunun bizimkiyle karşılaştırılması veya benim onların ustası olduğum düşüncesi yanlıştır. Onlar buradan çıkmadılar. Ferhangi Şeyler'den etkilenmiş olabilirler, ama Ferhangi Şeyler bir stand up değildir."

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler