YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Serra Yılmaz: Türk olmak benim suçum değil
Serra Yılmaz: Türk olmak benim suçum değil
09 Kasım 2015 15:37
Oyuncu Serra Yılmaz kendisine sorulan Türk olmak nasıl bir şey sorusuna “Evet Türküm ama bu benim suçum değil” şeklinde verdi. Yılmaz'ın bu cevabı büyük tepki aldı.

Oyuncu Serra Yılmaz CNN International kanalında yayınlanan bir programa  konuk oldu.

Serra Yılmaz’ın, Bourdain’in Türk olmak nasıl bir şey sorusuna “Evet Türküm ama bu benim suçum değil” şeklinde verdiği cevap ise Amerika’da yaşayan Türkler tarafından büyük tepki ile karşılandı. Serra Yılmaz’a özellikle Twitter üzerinden tepki yağdı.

Kendisine verilen tepkileri kendisine ait yorumları ile eleştiren Yılmaz, bir süre sonra çareyi yorum yapanları engellemekte buldu.

Yılmaz gelen eleştirilerin ardından "Amerikalı ya da Fransız, ya da herhangi biri bunun esprisini anlıyor ve gülüyor. Sadece bizler yanlış anlıyoruz" diye yazdı. 

 

 

Alçaklık, hainlik, nankörlük
 // Boğaçhan
Sende zaten Türk ve müslüman sureti yok. Zaten senin gibiler bu milletten nefret ediyor. Senin gibi kansızlarla aynı havayı solumak istemiyorum. Defol git bu ülkeden....
10 Kasım 2015 Salı 10:09
1
 // 1
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
09 Kasım 2015 23:20
turk olmak
 // bulent uzum
İsrail git bu ülkeyi kirletme...
09 Kasım 2015 18:39
KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler