YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şener Şen'den yeni film müjdesi
Şener Şen'den yeni film müjdesi
19 Aralık 2015 09:28
Türk sinemasının duayen sanatçısı Şener Şen, yeni bir film projesinde yer alıyor. 5 yıldır hiçbir yapımda yer almayan, son dizisini ise 18 sene önce çeken Şen, inziva dönemini noktalıyor. Filmin yönetmeni ise Yavuz Turgul.

Şener Şen, 5 yıllık suskunluğunu yeni bir sinema filmiyle bozmaya hazırlanıyor. Detayları şimdilik sır gibi saklanan filmin yönetmenliğini, Şen'in rol aldığı pek çok filmde imzası bulunan Yavuz Turgul üstlendi.

5 yıllık inziva bitiyor

Son dizisi “İkinci Bahar”ı çekeli 18 yıl, son kez “Av Mevsimi” ile sinemaseverlerle buluşalı 5 yıl olan Şener Şen, inziva dönemini noktalıyor. Hürriyet'in haberine göre; usta oyuncu, yeni bir sinema filminin hazırlıklarına başladı. Ancak bu sürpriz projenin konusundan oyuncu kadrosuna tüm detayları sır gibi saklanıyor.

Yönetmen yine Yavuz Turgul

Projeyle ilgili kesinlik kazanan tek bilgi, Şen'in yine yönetmen dostu Yavuz Turgul ile çalışacak olması. Usta oyuncunun, kendisine “Artık seni televizyon ya da sinemada görmek istiyoruz” baskılarına dayanamayarak bu projeye “evet” dediği öğrenildi.

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler