YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Recep İvedik 2'ye Playstation'lı Süper Babaanne damgasını vuracak'
Recep İvedik 2'ye Playstation'lı Süper Babaanne damgasını vuracak'
Recep İvedik 2'ye Playstation'lı Süper Babaanne damgasını vuracak'
29 Kasım 2008 / 11:04 Güncelleme: 29 Kasım 2008 / 00:00


Türkiye’de gişe rekoru kıran Recep İvedik’in ikinci versiyonuna süper babaanne damgasını vuracak. Recep, Playstation oynayan babaannesinin baskısıyla iş hayatına atılacak.

Şahan Gökbakar’ın seyirci ve hasılat rekorunu elinde bulunduran filmi ‘Recep İvedik’ ikinci versiyonuyla 12 Şubat’ta izleyiciyle buluşacak. Çekimleri yakında tamamlanacak olan filmde Recep İvedik’ten çok, oyuncu Gülsen Özbakan’ın canlandıracağı süper babaanne konuşulacak. Playstation oynayarak vakit geçiren babaanne, Recep İvedik’in sehir hayatındaki maceralarına renk katacak. Filmde Recep’in işadamı kuzeni Hakan’ı örnek gösterip ‘Bak Hakan nasıl da başarılı bir işadamı oldu. Sen bu yaşa geldin, hala bir baltaya sap olamadın’ diyecek olan babaanne, İvedik’in iş hayatına atılmasına neden olacak. 


 


 


 


 


 


 


 
İŞ YERİNDE ‘İVEDİK’ KURALLARI

Yeğeninin yanında çalışmaya başlayan İvedik, bir yandan iş öğrenip diğer yandan şirkette terör estirecek. Çalışanları kendince düzene sokmak isteyen İvedik’in ilk icraatı da iş yerinde Fashion TV’yi kaldırarak yerine at yarışlarını izlettirmek olacak.


 

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler