YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Paralel Darbe’ film oluyor
FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi film oluyor. Yapımcı İsmail Özer, Hain girişimi konu alan ‘17-25-15 Paralel Darbe’ filmini çekmek için hazırlanıyor.
'Paralel Darbe’ film oluyor
25 Eylül 2016 / 13:25 Güncelleme: 25 Eylül 2016 / 13:26

Film yapımcısı İsmail Özer, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimlerini konu alan ‘17-25-15 Paralel Darbe’ adlı filmi çekmek için hazırlık yapıyor.

Türkiye’nin en yüksek bütçeli filmi olması hedeflenen yapım, hem İngilizce hem de Türkçe çekilecek. Filmin 15 Temmuz 2017’de gösterime girmesi bekleniyor.

YA BAŞARILI OLSALARDI?

Özer, filmin “Fetullahçı Terör Örgütü başarılı olsaydı ne olurdu?” sorusuna yanıt vereceğini, dünya standartlarında bir aksiyon ve politik film olmasını istediklerini söyledi. 

Alman oyuncu Armin Mueller Stahl’ın, terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen’i canlandırmasını istediklerini kaydeden Özer, filmi çekmesi için Hollywood tecrübesine sahip yönetmenlerle görüştüklerini anlattı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı canlandırması için de ‘işin hakkını verecek’ bir aktörle çalışmayı istediklerini belirten Özer “Sırf benziyor diye kötü bir oyuncu oynatmak niyetinde değiliz. Cumhurbaşkanımızı canlandıracak oyuncuya silikon makyaj uygulayacağız” dedi.   

15 Temmuz'daki FETÖ darbe girişimi film oluyorFETÖ’nün darbe girişimini tüm yönleriyle anlatmak amacıyla, Hollywood yıldızlarının da içinde yer alacağı bir prodüksiyon...

Filmin görsel efekt süpervizörü Serkan Semiz ise filmin en önemli sahnesinin Boğaziçi Köprüsü’nde patlama ve yıkılma görüntüsü olacağını kaydetti.

 // Melek ☝
Bu dünya'nın öbur tarafıda var. Çok şükür. Çünkü er yada geç herkes ettiğini bulucak. Süphesiz Feto ve arkasındaki haçlı-siyonistler, Amerika, Almanya, Avrupa, Israil... ettiğini bulucak. Tek umudumuz Türkiyemiz ve Recep Tayyip Erdoğan, Allah'dan sonra. Inanıyorsak, üstünüz. Allah düşmanların Eling koluna bağlasın ve hiç bir zaman firsat vermesin. Amin....
25 Eylül 2016 18:49
KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler