YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oscar'ı aratmadı
İsmail Cem Televizyon Ödül töreni öncesi ünlüler kırmızı halıda nefesleri kesti.
Oscar'ı aratmadı
24 Nisan 2010 / 22:27 Güncelleme: 24 Nisan 2010 / 22:27

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Antalya Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenecek olan TV Oscar'ları diye adlandırılan ‘İsmail Cem Televizyon Ödülleri' öncesi ünlüler, törenin yapılacağı Mardan Palace Oteli’nde kırmız halı üzerinden basın mensuplarına görüntü verdi. Birbirinden ünlü ve sıklıkları ile göz kamaştıran geçişe, sinema ve televizyon dünyasından sayısız ünlü katıldı.
 

Mehmet Aslantuğ, Beren Saat, Hazal Kaya, BKM Mutfak oyuncuları ve Ezel dizi ekibi ile çok sayıda ünlü tören öncesi kırmızı halıda basın mensuplarına poz verip, sorularını yanıtladı. En iyi drama dizi dalında ödül bekleyen Ezel dizisinin ünlü oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, “Televizyon sektörünün böyle bir sektöre ihtiyacı vardı. Özellikle İsmail Cem adı altında olması çok anlamlı. Organizasyona ihtiyacımız vardı.” dedi.
 

Geceye İsmail Cem'in eşi Elçin Cem ve kızı İpek Cem Taha ile birlikte gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, “İsmail Cem ismini bize kullandırdıklaı için ailesine çok teşekkür ediyoruz  İnşallah onun adına yakışır bir şekilde bunu gelenek haline getiririz” diye konuştu. İsmail Cem'in kızı İpek Cem ise gurur duyduğunu ve çok mutlu olduğunu belirtti.
 

Kırmızı halı geçişinde yer alan ve ünlü sinema oyuncusu Mehmet Aslantuğ, İsmail Cem’in, siyaset ve özel yaşam içinde önemli bir kişiliğe sahip olduğunu ve gelenek haline gelmesini istedi. Ardından davetli ve yıldızlar, tören salonuna geçti. İHA

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler