YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Ceceli sevenlerini coşturdu
Mustafa Ceceli sevenlerini coşturdu
20 Mayıs 2015 01:32
Ünlü sanatçı Mustafa Ceceli, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında sahne aldığı Üsküdar’da sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Üsküdar Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Ceceli hayranlarına sürpriz yaptı. Üsküdar Sahili’nde Şemsipaşa Meydanı’nda sahne alan Mustafa Ceceli, birbirinden güzel parçaları seslendirerek sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Konsere Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de katılırken konser öncesinde katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı. Başkan Türkmen, “Sevgili gençler, geleceğimiz sizlersiniz. Geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Bir huzur beldesi olan Üsküdar, bir sanat şehri, bir kültür şehri olan Üsküdarımız aynı zamanda milli mücadele yıllarında çok önemli bir görevi icra etmiş bir şehirdir. Hepiniz biliyorsunuz, milli mücadelede Anadolu’ya silah ve mühimmat sevkinin yapıldığı bu güzel şehrimiz, Üsküdarımız sizin şehriniz, sizin aşkınız, sizin sanatınız. Üsküdarımız siz gençlerle daha güzel. Yolunuz ve bahtınız açık olsun. Sizleri Mustafa Ceceli ile baş başa bırakıyorum” dedi.

Başkan Türkmen’in yaptığı konuşmanın ardından sahneye davet edilen Mustafa Ceceli, sevenlerinin alkış ve tezahüratlarıyla karşılandı. Ceceli, daha sonra en çok sevilen parçalarını ardı ardına sevenleri için seslendirdi.

 

İHA

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler