YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MTV ödülü Manga'nın
MTV ödülü Manga'nın
06 Kasım 2009 07:49
MTV Avrupa ödüllerin'de Beyonce, 3 ödül birden aldı

Avrupa'nın en büyük müzik ödül töreni olarak kabul edilen MTV Avrupa Müzik Ödülleri, Almanya'nın başkenti Berlin'de
dağıtıldı.   

Törende, ''Avrupa'nın En İyi Sanatçısı Ödülü''nü Türk rock müzik grubu Manga alırken, ''Single Lady'' videosuyla ''En İyi Video'' ve ''Halo'' şarkısıyla ''En iyi şarkı'' kategorilerinde ödül alan Beyonce, aynı zamanda ''En İyi Kadın sanatçı Ödülü''nü de alarak törenden 3 ödülle birden ayrıldı.      

''En iyi erkek sanatçı ödülü'' Eminem, ''En İyi Müzik Grubu Ödülü''nü ''Tokio Hotel, ''En İyi Rock Grubu Ödülü''nü Green Day kazanırken, ''En iyi çıkış yapan sanatçı Ödülü''nü Lady Gaga, ''En iyi canlı performans gösteren grup ödülü''nü İrlandalı grup U2 ve ''En iyi sahne performansı'' kategorisinde de Linkin Park ödül aldı.     

İrlandalı rock grubu U2, törenden önce Berlin Duvarı'nın yıkılışının 20. yıldönümü nedeniyle tarihi Brandenburg Kapısı (Brandenburger Tor) önünde bir konser verdi. Konseri, çok sayıda U2 hayranı izledi.
 

manga = sanal birincimiz
 // emrah
her sene bu böyle devam eder internet oylaması olduğu sürece türkler hep birinci olur ama sadece bize olur hangisi yurtdışında albüm çıkarttı şarkılarını dünyaya tanıttı hiçbiri yazık bize kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz avrupa ise sadece bize gülüyor!...
06 Kasım 2009 21:18
KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler