YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Manowar, İstanbul'a geliyor
Manowar, İstanbul'a geliyor
12 Mayıs 2014 10:55
Dünyaca ünlü heavy metal grubu Manowar, 24 Mayıs'ta Türkiye’ye geliyor.

Metal Summer Festival, ünlü heavy metal grubu Manowar’ı Türkiye’deki hayranları ile buluşturuyor. İlk kez gerçekleştirilecek olan festivalde, Manowar ile birlikte yabancı ve yerli birçok alt grup sahne alacak.

25. yıldönümü kutlamaları kapsamında "Kings of Metal MMXIV" dünya turnesinin duraklarında Türkiye’ye de yer veren Manowar, "Kings of Metal MMXIV" albümünün tamamının yanı sıra diğer ölümsüz metal hymnlerinden seçilip hazırlanan best of şarkılarını yepyeni sahne prodüksiyonları ile Türk izleyicisine sunmaya hazırlanıyor.

Manowar'ın metal tarihinde bir kilometre taşı olan "Kings of Metal" albümü, ilk kez 18 Kasım 1988'de yayınlandı ve albümü 1989'da bir dünya turu takip etti.

Bu etkinliklerin 25. yıldönümü kutlamaları kapsamında Manowar, "Kings Of Metal" albümünün yepyeni özel bir versiyonunu yayınlayacak ve bu albümü "Kings of Metal MMXIV" dünya turnesi ile taçlandıracak.

Manowar’ın bas gitaristi Joey DeMaio, "Manowar'ın Türk hayranları son konserimizde tam anlamıyla çılgına dönmüşlerdi. Hiç şüphemiz yok ki, bu sefer damarlarında daha da fazla ateş ve tutku olacak. Bu kaçırmak istemeyeceğiniz bir şov olacak" dedi. Metal Summer Festival’de Manowar’ın yanı sıra Arch Enemy, Pentagram, Kırmızı ve Fallen grupları da sahne alacak.

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler