YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Malatya'dan Cem Yılmaz geçti
Malatya'dan Cem Yılmaz geçti
18 Ocak 2010 17:58
Cem Yılmaz Malatya'da sevenleriyle buluştu

Malatya Park içerisinde hizmete açılan Avşar Sinemaları'nın davetlisi olarak Malatya'ya gelen ünlü komedyen Cem Yılmaz, alışveriş merkezinde sevenleriyle buluştu.
 

Avşar Sinemaları'nda, yönetmenliğini yaptığı ve başrolünü oynadığı "Yahşi Batı" adlı filmi izleyen usta komedyen, daha sonra alışveriş merkezinde oluşturulan stantta sevenleriyle kısa süreli bir söyleşi yaptı. Usta komedyen, alkışlar eşliğinde söyleşiye gelirken, "Herkesin cep telefonu var mı? Eğer yoksa ben getirdim, dağıtacaklar" dedi. Yahşi Batı filmini izlediğini ifade eden Cem Yılmaz, "Ümit ediyorum ki sizler de izleyeceksiniz; izlediniz mi?" diye sordu.
 

Kendisini alışveriş merkezinin üst katından izleyen vatandaşlara da takılan ünlü komedyen, "Ses gelmiyor mu? Görüntü yeter" dedi. Bir vatandaşın "Yahşi Batı filminin devamında Çin'e gidecek misiniz" sorusuna Yılmaz, "Şimdilik Malatya'ya kadar gelebildik. İnşallah buradan da kayısıyı yedikten sonra Çin'e kadar devam ederiz" yanıtını verdi.
 

Memleketinin Sivas'ın Gürün ilçesi olduğunu ifade eden usta komedyen, "Gürünlülerle aranız nasıl? Burada bir tane var da, onun için sordum" dedi. Sık sık espri yapan Yılmaz, "Filmlerle ilgili takıldığınız bir yer olursa açar sorarsınız. Artık tanış olduk. Sevgili kardeşim şuanda Malatya'da olmama rağmen, 'hiç Malatya'ya gelmiyorsun' diyor. Geleceğim inşallah" diye espri yaptı.
 

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, söyleşi sonrası dinleneceği odaya giderken bir hayranının fotoğraf çekme ısrarını da geri çevirmedi. Cem Yılmaz ile fotoğraf çektirmek için yeni bir fotoğraf makinesi aldığını söyleyen vatandaş, makineyi çalıştıramayınca, "Bak yeni aldım vallahi, sırf seninle çektirmek için. Vallahi yeni aldım ya" dedi. Ünlü komedyen, hayranının elinden makineyi alıp, ayarını yaptı. Ardından fotoğraf çektirildi. İHA
 

taş
 // mehmet
cem yılmazı kınıyorum avm de sadece iki dk durup gitti...
26 Ocak 2010 23:47
KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler