YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili iddialar tamamem gerçek dışı"
"Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili iddialar tamamem gerçek dışı"
"Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili iddialar tamamem gerçek dışı"
28 Aralık 2008 / 19:37 Güncelleme: 28 Aralık 2008 / 00:00

"Kurtlar Vadisi Pusu ekibinin dizide oynaması için Tuncay Güney'e teklifte bulunduğu" iddiası üzerine Pana Film açıklama yaptı.


İşte Pana Film'den yapılan açıklama:


Bugün Gazetesi’nin 28 Aralık 2008 tarihli nüshasında Nuh Gönültaş’ın köşesinde yer alan Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle ilgili iddialar tamamen gerçek dışıdır. Yazıda adı geçen şahsa herhangi bir teklif yapılması söz konusu dahi değildir.


Kurtlar Vadisi markası sıklıkla bu gibi manipülasyonların hedefi olmaktadır. Medya mensuplarından ricamız, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin gerek senaryosu, gerek oyuncu kadrosu, gerek yayın tarihleri ve de yayın kanalı gibi konularda Pana Film’in yetkilileri tarafından yapılan resmi açıklamalar dışındaki söylentileri dikkate almamalarıdır.


Medya mensupları ve kamuoyu, Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle ilgili gerçek haberleri her zaman olduğu gibi resmi yayın organımız www.kurtlarvadisi.com’dan takip edebilirler.


İşte Nuh Gönültaş'ın o yazısından ilgili bölüm


Tuncay’dan haberler... Güney Kurtlar Vadisi’nde..


Kurtlar Vadisi Pusu ekibi, dizide oynaması için Tuncay Güney'e teklifte bulundu. Polat Alemdar'ın İskender Büyük'ün kirli işleri ve sırları konusunda Güney'den bilgi alması tasarlandı.


Büyük'ün Ergenekon'daki Küçük'ü simgelediğine seyirciler inanıyor.


Senaryoya göre, Güney ile Alemdar yakında Toronto'da buluşacaklar... Bu rol için Güney'e 25 bin dolar oyunculuk ücreti ödenecek... Bu arada Muro ve ekibi de Kanada'da saklanacaktı ki, dizinin Show TV'den kaldırılması nedeniyle çekimler ertelenmiş durumda.

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler