YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kendini fazla özletmeden geliyor
Kendini fazla özletmeden geliyor
02 Aralık 2009 21:16
Domuz gribi teşhisiyle tedavi olan ve iyileşen Gülse Birsel, sit-com yazarlığından sonra şimdi de romantik komedi filmi yazmaya hazırlanıyor.

Avrupa Yakası dizisinin senaristliğini yaptıktan sonra yazmaya ara veren Gülse Birsel, Nurgül Yeşilçay'la başrollerini paylaştığı "7 Kocalı Hürmüz"e gelen eleştirilerden oldukça memnun.

Domuz gribi teşhisi konduğu yönünde çıkan haberleri doğrulayan ve 10 gündür evinde dinlendiğini söyleyen Gülse Birsel, arkadaşı Levent Üzümcü'ye destek olmak için ilk kez evden çıktığını, virüs bulaştırma tehlikesi olmadığını söyledi. Şimdilerde vizyonda olan ve gişesi hala açıklanmadığı için tartışmalara neden olan "7 Kocalı Hürmüz" filmiyle ilgili konuşan Gülse Birsel, "7 Kocalı Hürmüz'e gelen tepkilerden de memnunum. Gişeyle ilgili bilgim yok, ben de yarın öğreneceğim ama iyi olduğunu tahmin ediyorum" dedi.

 

Filmde sergilediği performansla ilgili övgüler aldığını söyleyen Gülse Birsel, Süper Star Life'ın haberine göre  "Performansımla ilgili beklediğimden iyi tepkiler aldım" dedi. Avrupa Yakası gibi uzun soluklu bir işten sonra şimdi de sinema filmi senaristliğine soyunacağını açıklayan Gülse Birsel, "Romantik komedi yazacağım, çekimleri de bu yaz başlayacak" dedi. 2011 yılının Şubat ayı için de bir dizi anlaşması yaptığını söyleyen Gülse Birsel, konu ve oyuncuların henüz belli olmadığını söyledi ve ekledi: "Bakalım dizi senaryosu mu yazmak daha zor, sinema mı?" Gülse Birsel, galadan çıkışta Hasibe Eren, Mustafa Üstündağ ve Levent Üzümcü'yle birlikte Cihangir'de yemek yedi.

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler