YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte dizinin yayından kaldırılma gerekçesi
İşte dizinin yayından kaldırılma gerekçesi
İşte dizinin yayından kaldırılma gerekçesi
05 Aralık 2008 / 15:25 Güncelleme: 05 Aralık 2008 / 00:00


Kurtlar Vadisi hayranlarına büyük şok. Türkiye'nin reyting rekorları kıran dizisi, yayından kaldırıldı. İşte dizinin yayından kaldırılma gerekçesi...


Show Tv içine girdiği ekonomik kriz sebebiyle en fazla reyting alan iki dizinin yapımcı şirketine ödeme yapamadı.Bu dizilerden birisi Kurtlar Vadisi diğeri ise Eşref Saati.

Her iki dizinin de yapımcısı olan PANA FİLM ödemeleri alamayınca hem Kurtlar Vadisi'ni hem de Eşref Saati'nin yayın hakkını Show Tv'den aldı. Bu karar sebebiyle dizilerin bundan sonraki bölümleri yayınlanamayacak.


PANA FİLMDEN BİR AÇIKLAMA GELDİ


Kurtlar Vadisi'nin yayının durdurulacağı hakkında yer alan haberlerle ilgili Yapımcı Pana Film açıklama yaptı. Pana Film iddiaları doğruladı hangi kanal sorusuna ise...


PANA Film'den gönderilen yazılı açıklama şöyle:


PANA FİLM DİZİLERİ HAKKINDA DUYURU


Bugün bazı internet sitelerinde Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle ilgili yayınlanan haberlere ilişkin Pana Film’in resmi açıklaması aşağıdaki gibidir:


“Pana Film’in Show TV ile ekonomik sorunları olduğu doğrudur. Show TV buna kalıcı bir çözüm bulamazsa yollarımız ayrılacaktır. Kurtlar Vadisi Pusu ve Eşref Saati’nin hangi kanalda yayınlanacağı sorunlar çözüldükten sonra belli olacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler