YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"İncir Reçeli 2" filminin galası yapıldı
"İncir Reçeli 2" filminin galası yapıldı
17 Ekim 2014 00:42
Yönetmenliğini ve senaristliğini Aytaç Ağırlar'ın üstlendiği "İncir Reçeli 2" filminin galası Kanyon AVM'de yapıldı.

Gösterim öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ağırlar, kalifiye bir ekiple özverili çalıştıklarını vurgulayarak, şunları söyledi:

"Kağıtta yazılana inanan bir ekip vardı. Kendi kanaatimiz, ilk filmi aratmayacak bir iş ortaya çıktı. Biz buna iş diyemiyoruz, aramızda duygusal bir bağlılık var. Umuyorum ki filmi izleyenler, ilk filmde yaşadıkları duyguları bunda da bulacaklar. Bu dakikadan sonra konuşacak bir şeyimiz yok. Bundan sonra konuşacak olan filmdir."

Filmin başrol oyuncularından Halil Sezai Paracıkoğlu da ikinci filmde de şarkılar bestelediklerini kaydederek, "Filmi izleyenlerin tepkilerine göre bu şarkıların etkisini göreceğiz" diye konuştu.

Diğer başrol oyuncusu Şafak Pekdemir ise bunun ilk sinema filmi deneyimi olduğunu ifade ederek, "Böyle başarılı bir yapımda oyuncu olarak bulunmak çok heyecan verici" dedi.

Galaya, filmin oyuncularının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Filmin konusu özetle şöyle:

Metin (Halil Sezai), sevdiği kadını kaybettikten sonra uzun süreli bir yas dönemine girer. Artık barlarda şarkı söylemekte olan Metin'in yolu beklenmedik bir anda Gizem'le (Şafak Pekdemir) kesişir. Geçmişlerinde benzer şeyler yaşamış bu iki insan arasında yeni bir hikaye başlar.

 

AA

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler