YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hugh Jackman, Zorlu'da sahne aldı
Hugh Jackman, Zorlu'da sahne aldı
18 Mart 2015 00:07
Avustralyalı aktör Hugh Jackman, "An Evening with Hugh Jackman" adlı tek kişilik gösterisiyle Türk hayranlarını büyüledi.

Zorlu Center PSM'deki interaktif gösteride şarkı söyleyip dans eden ve hayatından çeşitli kesitleri anlatan Jackman, gösterisine Türkçe "Merhaba İstanbul",  "Nasılsınız" sözleriyle başladı.

İstanbul'da olduğu için çok mutlu olduğunu kaydeden Jackman, muhteşem bir gece olacağını ve nazara karşı nazar boncuğu taktığını söyledi.

Eşiyle 19 yılın ardından ikinci kez İstanbul'a geldiğini ve bu zaman aralığında çok değişmiş olduğunu gördüğünü kaydeden ünlü sanatçı, "What a beatiful day" isimli şarkıyla gösteriye başladığı programda, "Singing in the rain" gibi unutulmaz müzikal şarkılarını da seslendirdi.

Broadway ve Hollywood'un başarılı yıldızı İstanbul'daki gösterisinde sürpriz yaparak, müzisyen Bora Uzer ile düet yaptı.

Sanatçının 2,5 saat süren gösterisini izleyenler arasında, Jackman'ın eşi ile Sezen Cumhur Önal, Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Ferhat Göçer, Demet Akbağ ve Nilgün Belgün de yer aldı.

Dansçılar ile orkestranın eşlik ettiği gösteri, 20 Mart'a kadar izlenebilecek.

 

AA

Etiketler:
KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler