YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Haiti'ye yarım konseri
12 Ocak'ta 7'lik depremle sarsılan, tabiri yerindeyse yerle bir olan Haiti'ye yardım için ünlü sanatçılar biraraya geldi. Haiti için yardım konseri veren sanatçılar 200 binden fazla kişinin hayatını kaybettiği depremin acılarını sarmaya çalıştı
Haiti'ye yarım konseri
03 Mart 2010 / 08:51 Güncelleme: 03 Mart 2010 / 08:51

Tarihinin en büyük depremini yaşayan Haiti'ye yardım amacıyla, ünlü sanatçıların katılımıyla konser düzenlendi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

Kızılay, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Lamia Tanıtım'ın desteğiyle Beyoğlu XLarge'da düzenlenen ''Haiti İçin El Ele'' konserinde, sanatçılar Mustafa Ceceli, Soner Sarıkabadayı, Hadise, Murat Boz, Atiye, Ayşe Özyılmazel, Emir, Gökhan Tepe, Ceynur, Seda Bağcan ve Gülşen, Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası eşliğinde Haitili depremzedeler yararına sahneye çıktı.

Elde edilecek gelirin Haiti'deki depremzedeler yararına kullanılacağı konser öncesi duygularını dile getiren sanatçılar, böyle bir yardım organizasyonunda yer almaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Sevilen şarkılarını söyleyen sanatçılar, konserin sonunda da Haiti için özel olarak bir parçayı hep birlikte seslendirdiler.

Kral TV'den canlı yayınlanan konser sırasında, vatandaşlar da kısa mesaj yollayarak Haiti'deki depremzedelere yardımda bulundu. 

A.A

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler