YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gecenin kralı Tarkan
17. Kral Müzik Ödülleri, dün gece muhteşem bir geceyle sahiplerini buldu. Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen gecede, bütün ödülleri Mega Star Tarkan topladı.
Gecenin kralı Tarkan
18 Mayıs 2011 / 08:32 Güncelleme: 18 Mayıs 2011 / 08:38

Tarkan, En İyi Albüm (Adını Kalbime Yaz), En İyi Şarkı (Sevdanın Son Vuruşu), En İyi Beste (Sevdanın Son Vuruşu), En İyi Erkek Sanatçı ve Radyolarda En Çok Çalınan Şarkıcı ödüllerini tek başına topladı. Ayrıca Tarkan'ın (Adını Kalbine Yaz) En İyi Albüm, (Öp) şarkısı da En İyi Klip ödülüne layık görüldü. (Sevdanın Son Vuruşu), Aysel Gürel'e En İyi Şarkı Sözü, Ozan Çolakoğlu'na da En İyi Aranjman ödülü getirdi. Tarkan'ın ödülünü Kral TV'nin sahibi Ferit Şahenk verdi.

SEZEN AKSU'YA SÜRPRİZ

Gecede, sahneye çıkan ve yeni albümünün de tanıtımını yapan Sezen Aksu hoş bir sürprizle karşılaştı. Minik Serçe sahneye çıktıktan bir süre sonra, eski öğrencileri Levent Yüksel, Aşkın Nur Yengi ve Sertab Erener de yanına gelerek birlikte şarkı söyledi. Sezen Aksu ve müzik kariyerine yanında başlayan öğrencileri büyük alkış aldı.

CENNETTEN GELİYORUM
Annesi merhume Aysel Gürel'in ödülünü ise Müjde Ar aldı. İlginç kostümüyle sanatçı Ar, 'Cennetten geliyorum' diyerek herkesi güldürdü. Yaşam Boyu Onur Ödülü ise İbrahim Tatlıses'e verildi. Tatlıses'in geceye görüntülü katılacağı belirtilmişti ancak buna doktorları izin vermedi. (Akşam)

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler