YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dünden Yarına'nın kitabı çıktı
Kanal A'nın ilgiyle izlenen programı "Dünden Yarına"nın yapımcı ve sunucusu Cüneyt Polat, tarihe damga vuran gerçekleri bu kez kaleme aldı. Polat, programın adını taşıyan "Dünden Yarına" kitabını okuyucularla buluşturdu.
Dünden Yarına'nın kitabı çıktı
20 Ocak 2015 / 03:05 Güncelleme: 20 Ocak 2015 / 10:54

Kitabın 20 bölümden oluştuğunu belirten Polat, kitapta izleyicilerin üzerinde büyük etki bırakan bölümlere yer verildiğini söyledi. Kitabı yazarken, kendisini hayrete düşüren noktalardan örnekler veren Polat, "Kitapta kanun ve düzen adlı bir bölümümüz var burada Türkiye Cumhuriyeti'nin kanunlarının nasıl yapıldığını anlattık. Bize söylendiği gibi değil kanunların tamamının yurtdışından seçilerek Türkçe'ye çevirilip alındığını görüyoruz. Bizimle hiç alakası olmayan bünyemize uymayan bir şeydi" dedi.

Kitabın bir kısmında İsrail ile ilgili bir bölüm olduğunu söyleyen Polat bu bölümle ilgili olarak, "Belirli dönemlerde dönemin yöneticilerinin özellikle askeri kademenin nasıl askeri ihaleleri pervasızca İsrail'e verdiği hiçbir şarta uymadan nasıl kendi kafalarına göre işler yaptığı bölümler var. Bizleri hayrete düşürmüştü. Eminim okuyucuları da hayrete düşürecektir" dedi. Polat, Merak eden, araştırmayı seven, tarihle ilgilenenlerin "Dünden Yarına"yı elinden düşüremeyeceklerini belirtti.

KANALAHABER

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler