YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Diriliş Ertuğrul'un filmi geliyor!
'Diriliş Ertuğrul'un filmi geliyor!
27 Aralık 2015 08:25
TRT'de yayınlanan ve büyük ilgi gören "Diriliş Ertuğrul" dizisinin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ, dizinin film projesinin Haziran 2016'da beyaz perdede izleyicilerle buluşacağını bildirdi.

TRT'de yayınlanan ve büyük ilgi gören "Diriliş Ertuğrul" dizisinin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Haziran ayında Diriliş Ertuğul'un filmini yapmayı planlıyoruz, nasip olursa. Çünkü diziyi 3 sezon yapmayı planlamıştık. 3'üncü sezon sonunda da Diriliş Ertuğrul devam eder mi, etmez mi, tekrar oturup düşüneceğiz. Ancak Diriliş Ertuğrul'un film projesi, haziran ayında hayata geçirilecek" şeklinde konuştu. 

Film Orta Asya'da çekilecek

Sinema filmine ilişkin bilgi veren Bozdağ, "Orta Asya'da çekmeyi düşünüyoruz. Sinema olduğu için daha görkemli bir hale getirmeyi planlıyoruz. Şu ana kadar görülmemiş bir iş yapmayı hedefliyoruz, İnşallah başarırız" dedi. 

'Diriliş Ertuğrul' filmi ne zaman çıkacak?

Bozdağ, sinema filminde çekim zamanı uzun olduğu için daha rahat hareket edebileceklerini anlatarak, "Şu anda bir haftada 120 dakikayı veriyoruz ama sinema filminde 1-1,5 ayda 120 dakikayı çekeceğimiz için daha büyük bir prodüksiyon, görsel kalite ve daha sağlam bir alt yapıyla 2016 yılında izleyiciyle buluşacağız" açıklamasında bulundu.


AA

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler