YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan merakla beklenen dizinin tanıtımına katıldı
Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile katıldığı "Kut'ül Amare" dizisinin tanıtımında, dizinin ilk bölümünün gösterimi gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan merakla beklenen dizinin tanıtımına katıldı
17 Ocak 2018 / 00:27 Güncelleme: 17 Ocak 2018 / 01:54

Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile katıldığı "Kut'ül Amare" dizisinin tanıtımında, dizinin ilk bölümünün gösterimi gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dizinin ilk bölümünün gösteriminin ardından eşi Emine Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım ile dizinin yapımcı ve oyuncularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Basına kapalı gerçekleşen tanıtıma Başbakan Yardımcıları Bekir Bozdağ ve Fikri Işık, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ile Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı da katıldı.

hgdk.jpg

gd,.jpg

hbgf.jpg

 // Cemil
Böylesi önemli bir zaferin kutlamasına, o küçük aklınca gölge düşürme çaba ve küstahlığı hakkını nereden buluyorsun, bu cahil cesaret ve cüretini kimden alıyorsun? Yoksa sen de chpli eren erdem(siz) abin gibi, Türkiye'yle İran arasında bir savaş çıksa, İran safında yer alacak insanlardan birimisin, yoksa amerikalı falan mısın?...
17 Ocak 2018 15:37
 // Çetin
Ömer, onlar oraya neyle, nasıl, hangi araç ve kimin benziniyle gittiler, bakarız. Ancak bu arada sen kimin parasıyla yazdığını anlatıversene. Şuuraltındaki gözü dönmüş düzeydeki kin ve nefretini biliyoruzda, bu kadar zaman ve enerjini bedavaya harcamayacak kadarda akıllısın diye tahmin ediyorum....
17 Ocak 2018 15:15
OSMANLININ SON TOKATI
 // Hüsamettin ŞENER
Düşman Kütül Amarede yenilmekle Kalmadı. Yine kalleşlikler peşinde Koştu. 90 bin Haçlı ve hayin ermeni,arap lar ile Bağdatın kuzeyinde Müslümanlara ve Türklere Katliamlar yapmaya başladılar. Osmanlı Son Tokatını Vurmak İçin Erzincan Askeri lisesi Son sınıf Öğrencilerine zabit Rütbesi vererek . Okul Hocaları Komutasında Süvari olarak Hızla Güneye Misakı Milli Sınırlarımız Olan Halep-Musul Hattını Tutuyorlar. Yemenden Terhis ılup Gelen Yedek askerlerden Savaşacak güçtekilerini Seçerek .Bağdatın 60 km. Kuzeyindeki Bu düşman Birliklerine ani yaptıkları baskınla Hepsini İMHA Ederek Osmanlının SON TOKAT'ını atıyorlar.
www.depremerkenuyari.com...
17 Ocak 2018 Çarşamba 09:56
KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler