YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Celal ile Ceren 18 Ocak'ta vizyona giriyor
Celal ile Ceren 18 Ocak'ta vizyona giriyor
04 Ocak 2013 13:33
''Recep İvedik'' adlı karakterin maceralarını beyazperdeye taşıdığı 3 filmle izlenme rekorları kıran komedyen Şahan Gökbakar'ın yeni filmi ''Celal ile Ceren'' 18 Ocak'ta vizyona girecek.

 

Senaryosunu Şahan Gökbakar'ın yazdığı, yönetmenliğini Togan Gökbakar'ın yaptığı ''Celal ile Ceren'', sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 
 
''Herkesin bir Ceren'i vardır'' sloganıyla hazırlanan filmin yapımcılığını Şahan Gökbakar'ın yeni kurduğu Çamaşırhane üstlendi. Filmde, ''Ceren'' karakterini oyuncu Ezgi Mola, ''Celal'' karakterini de Şahan Gökbakar canlandırıyor.
 
Filmde, kadın-erkek ilişkilerine farklı bir açıdan bakan Şahan Gökbakar, uzun yıllar birlikte olan sevgililerin birbirlerini kaybettikten sonra yaşadığı deneyimi, yine komedi dozu yüksek özgün mizah üslubuyla beyaz perdeye taşıyor.
 
Filmin konusu özetle şöyle: 
 
''Babasının dükkanında çalışan esnaf Celal ile büyük bir yapı markette departman sorumlusu olan Ceren, yaklaşık 6 yıldır birliktelerdir. Yakın arkadaşlarının sebep olduğu çeşitli olaylardan dolayı Ceren ile Celal'in evlilik planları da suya düşer.''
 
''Celal ile Ceren'' adlı film, 18 Ocak'ta vizyona girecek. 
 
 
AA
 
KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler