YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Can Bonomo'dan ilginç açıklama
Can Bonomo'dan ilginç açıklama
26 Ocak 2012 08:37
57.Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi temsil edecek olan genç müzisyen Can Bonomo, TRT'nin kendisini aradıklarında dizi teklifinde bulunacaklarını sandığını açıkladı.

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ve 57. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek olan Can Bonomo; önce gece Babylon'daydı. Bonomo ve Doğulu; eğlenmek için gittikleri gecede, ısrarlar üzerine sahneye de çıktı.

YARDIM EDECEĞİM!

Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Can Bonomo, "Atiye ve Hande Yener'in Eurovision'a gitmesi beklenirken, size nasıl teklif geldi?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Ben de onların gitmesini bekliyordum. Bana da zaten halka duyurulmasından iki gün önce teklif geldi. Hatta TRT'den aradıklarında dizi ve program teklifinde bulunacaklar sandım. Gerçeği öğrenince çok şaşırdım." Can Bonomo, Eurovison'da yarışacak şarkının; İngilizce mi yoksa Türkçe mi olacağına henüz karar vermediklerini de söyledi. Mekan çıkışında bu kış kafasından hiç çıkarmadığı şapkasıyla görüntülenen Kenan Doğulu ise daha önce Eurovision'a katılmış biri olarak Bonomo'ya destek verdiğini belirtti. Doğulu "Kendisine şarkı yazarken yardım etmek istemiyorum. Ama şarkı ortaya çıktıktan sonra fikirlerimi mutlaka ona söyleyeceğim" dedi.

Sabah

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler