YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cage'in en sevdiği 2 yemek
Cage'in en sevdiği 2 yemek
31 Ocak 2011 11:19
Hayalet Sürücü filminin çekimleri için Nevşehir'de bulunan Hollywood yıldızı Nicolas Cage, yemek tercihini Türk mutfağından yana kullandı. Cage'in en çok menemen ve sucuk yemekten keyif aldığı belirtildi.

''Hayalet Sürücü 2'' filminin final sahnesi çekimleri için Denizli'de bulunan Hollywood yıldızı Nicolas Cage'in en çok menemen ve sucuk yemekten keyif aldığı öğrenildi.

''Hayalet Sürücü 2'' filmin baş aktörü Cage'in, film çekimleri dışında zamanın büyük bölümünü konakladığı otelde geçirirken, ünlü aktörün yemek tercihini Türk mutfağından yana kullandığı belirtildi. Nicolas Cage'in en çok menemen ile sucuk yemekten keyif aldığı ifade edildi.

Nicolas Cage ve film ekibinin kaldığı Colossae Otel Genel Müdürü Şeref Karakan, Cage'in film setinde bulunduğu zamanların dışında günün büyük bölümünü otelde geçirdiğini söyledi.

Cage ve ailesinin, yemekte Türk mutfağını tercih ettiğini dile getiren Karakan, konuk yıldızın özellikle geleneksel Türk mutfağı lezzetlerinden menemeni ve sucuğu beğendiğini belirtti. 

AA

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler