YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show Bitti Mi?
Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show Bitti Mi?
14 Ocak 2016 23:25
Geçtiğimiz hafta yaşanan olaylardan sonra Beyaz Show bitti mi merak ediliyordu. Beyaz Show konukları kimler ve bu hafta yayınlanacak mı belli oldu. Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı?

Geçtiğimiz hafta yaşanan olaylardan sonra Beyaz Show bitti mi merak ediliyordu. Beyaz Show konukları kimler ve bu hafta yayınlanacak mı belli oldu.  Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı?

Fakat daha sonra yayınlanan fragman görüntüleri ile yayınlanacağı ve Beyaz Show konukları kimler sorusunun cevabı belli oldu.

Cuma akşamalrının vazgeçilmez eğlencesi olan programın önceki hafta konukları arasında şarkıcılıktan yönetmenliğe geçiş yapan Mahsun Kırmızıgül, ünlü oyuncu Talat Bulut, BKM'nin yıldız oyuncusu Metin Yıldız, şarkılarıyla ve yakışıklılığıyla dikkat çeken Erdem Yener, Çok Güzel Hareketler'den tanıdığımız Büşra Pekin ve şarkılarıyla Göksel konuk olmuştu. Eğlenceli anların yaşandığı o bölümden sonra 15 Ocak Beyaz Show konukları bu hafta kimler olacak sorusu da merak ediliyordu. Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı tüm bilgiler haberimizde.

BEYAZ SHOW KONUKLARI KİMLER OLACAK KESİNLEŞTİ

Her hafta konukları ile eğlenceli anlara ve şarkılara imza atan Beyaz Show bitti mi diye merak edenler için sevindirici haber geldi. Program bitmedi ve Beyaz Show konukları kimler kesinleşti. Sektörde 20. yılını dolduran Beyazıt Öztürk bu zamana kadar birbirinden ünlü kişileri programa konuk etmişti. Beyaz Show konukları bu hafta yine birbirinden ünlü isimleri ağırlıyor. Kardeşim Benim filmi ile beyaz perde de ikinci kez boy gösterecek olan O Ses Türkiye'nin vazgeçilmez jüri üyesi Murat Boz, Kara Sevda dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit ve güzel oyuncu Aslı Enver konuk olacak. Murat Boz hem şarkılarıyla coşturacak hem de yeni filmlerini anlatacak. Ekranların sevilen talk show program 15 Ocak saat 23:15'de ekrana gelecek. Beyazıt Öztürk programı sunmaya başladığından bu yana tam yirmi yıl geçti ve yirmi yıldır her Cuma akşamları reyting rekorları kırarak izlenmeye devam ediyor. Geçen hafta izleyenlerin unutulmaz dakikalar yaşamasını sağlayan Beyaz Show bu hafta da çok eğlendirecek. Zaman zaman yurtdışından ünlü konuklarda getiren Beyaz Show bu zamana kadar Soca Boy, Bai Ling, Megan Fox, Karolina Kurkova, Josh Holloway, Nayer, Sofia Nizharadze, Alexandra Stan, Samantha Fox, Ruslana, Almond Kerim Abdülcabbar, Carmen Electra gibi ünlüleri konuk etmiştir. 

KARDEŞİM BENİM FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI

Birbiriyle küs olan iki kardeşin hayat hikayesinin anlatıldığı Kardeşim Benim filminin konusu şöyle; Hakan (Burak Özçivit) otuz yaşında müzik işleriyle uğraşan ünlü bir sanatçıdır, Murat Boz (Ozan) ise 28 yaşında pop yıldızıdır. Hakan gizemli ve sakin biriylen Ozan ise tam tersi dışarıya dönük, komik, eğlenceli, espirili, sosyal ve neşeli birisidir. Bu iki kardeş uzun yıllardır bir araya gelmemişlerdir. Birbirlerine küs olan kardeşleri babalarının hastalığı bile barıştıramamış hatta ziyarete farklı zamanlarda gitmişlerdir. Düğünlerde şarkıcılık yapan babaları ile anneleri öldükten sonra göçebe bir hayat yaşayan kardeşlerden Ozan'ın tüm sorumluluğu da Hakan'a yüklenmiştir. Hakan erken yaşta büyümek zorunda kalmış Ozan ise çocukluğunu doya doya yaşamıştır. Bu durum ikisi arasındaki abi-kardeş ilişkisine zarar vermiş ve ikisi de farklı yönlere gitmiştir. Babalarının vefat etmesi ile bir araya gelecek olan bu ikili cenazeden sonra birbirleriyle hiç görüşmemeyi düşünseler de babalarının vasiyeti onların hayatında bir çok şeyi değiştirecektir.

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler