YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
1. Uluslararası Antalya Film Günleri başlıyor
1. Uluslararası Antalya Film Günleri başlıyor
19 Şubat 2016 14:42
Ödüllü kısa ve uzun metraj filmlere yer verilecek etkinlikte, ünlü yönetmenler gösterim sonrası sinemaseverlerle bir araya gelecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Sinema Derneği işbirliğiyle 23-26 Şubat tarihlerinde 1. Uluslararası Antalya Film Günleri düzenlenecek.Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Antalya, sinema dolu bir etkinliğe daha ev sahipliği yapacak. 23-26 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek.

1. Uluslararası Antalya Film Günleri, Türkiye ve dünyadan pek çok ödüllü kısa filmi seyirciyle buluşturacak.Uzun metrajlı filmlere de yer verilecek festivalde, ünlü yönetmenler gösterim sonrası söyleşilerde sinemaseverlerle bir araya gelecek. Antalya Film Günleri, film gösterimleri dışında, sinema üzerine gerçekleştirilecek çeşitli sunum ve seminerlere de ev sahipliği yapacak.

Sinema kültürünün gelişimine katkıda bulunmayı ve kısa filmciliğe değer kazandıran platformlardan olmayı hedefleyen Antalya Film Günleri ile ilgili program ve detaylı bilgilere www.antalyafilmgunleri.org web sitesinden ulaşılabilecek.

 

AA

KÜLTÜR SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler