YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Zor bir süreç yaşıyorum"
CHP Ankara Milletvekili Nesrin Baytok, kaset skandalının ardından bir TV kanalına konuştu: Geleceğe yönelik hiçbir planım yok. Zor bir süreç yaşıyorum
"Zor bir süreç yaşıyorum"
15 Mayıs 2010 / 12:15 Güncelleme: 15 Mayıs 2010 / 12:15

CHP Ankara Milletvekili Nesrin Baytok, Deniz Baykal ile görüntülerinin yer aldığı iddia edilen kaset olayıyla ilgili kamuoyuna açıklama yapıp yapmayacağına ilişkin bir soru üzerine, "Geleceğe yönelik hiçbir planım yok. Zor bir süreç yaşıyorum. Kendime o süreci yaşamak için izin verdim" dedi. Baytok, zaman zaman Baykal ile görüştüğünü ve destek aldığını da kaydetti.

SHOW TV'ye konuşan Baytok, "Nasılsınız" sorusuna, "İyiyim. Bir sınavdan geçiyoruz" yanıtını verdi. "CHP'de yaşananları nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusu üzerine Baytok, "Yakından izliyorum. Ama bunları haberlerden, medyadan takip ediyorum" diye konuştu.

Zor bir süreç yaşıyorum

"Kamuoyuna çıkıp açıklama yapmak istiyor musunuz?" sorusuna ise Baytok, "Geleceğe yönelik hiçbir planım yok. Zor bir süreç yaşıyorum. Kendime o süreci yaşamak için izin verdim" yanıtını verdi. Eşi ve kızının yanında olduğunu ve hiç dışarı çıkmadığını belirten Baytok, kendisine destek verenlere teşekkür ederek, "Bu destekle kendimi büyük bir ailenin parçası gibi hissettim" dedi. "İstifa edecek misiniz?" sorusu üzerine ise Baytok, "Bunların hepsi sonraki konular" dedi. Baytok, zaman zaman Baykal ile görüştüğünü ve destek aldığını da kaydetti.

Haberde, Baytok'un tedirginliği ve üzüntüsünün ses tonuna yansıdığı belirtildi. (Vatan)

İTİRAF EDER SONRA İSTİFA EDERSİNİZ !
 // VATANDAŞ
Sonrada ister boşanırsınız ister öyle yaşarsınız bir vatandaş olarak sana verilecek benim bir kuruşum yok,emanetinde ehline emin olanına ehliyet ve liyakatlisine güvenilir ailesine ve vatanına milletine ihanet etmeyecek aldatmayacak birilerine verilmesini istiyorum....
15 Mayıs 2010 13:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler