YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zeytinburnu'da banka soygunu
Zeytinburnu'da banka soygunu
25 Haziran 2010 11:45
Film gibi soygun İstanbul'un Zeytinburnu semtinde gerçekleşti. Silahlı ve kar maskeli 2 kişi Zeytinburnu'da bir banka şubesini soydu...

Zeytinburnu'daki bir banka şubesi, silahlı ve kar maskeli 2 kişi tarafından soyuldu. Kurye kılığında bankaya geldikleri öğrenilen zanlılar kayıplara karıştı.

Olay, saat 10.00 sıralarında Telsiz Mahallesi'nde yaşandı. Alınan bilgiye göre, kurye kılığında banka şubesine gelen kar maskeli 2 kişi, ellerindeki silahı güvenlik görevlisinin başına dayayarak etkisiz hale getirdi. Bir kargo firmasına ait çanta taşıdıkları iddia edilen zanlılar, banka görevlisinden paraları çantaya doldurmasını istedi. Paraları alan zanlılar hızla dışarı çıkarak kayıplara karıştı.

Soygun sırasında bankada bulunan 17 yaşındaki Alp Tuğra Yalçınkaya, "Ben bankaya para yatırmaya geldim. Aniden içeri girdiler. Biz de hemen bankanın alt katına kaçtık. Masaları devirdik, içeri girmesinler diye. Yanımızda birkaç tane banka görevlisi de vardı. Yukardan gelip, soyguncuların gittiklerini söylediler. O şekilde dışarı çıktık" dedi.

Olayın ardından bankaya gelen polis ekipleri incelemelerde bulundu. Kaçan zanlıların yakalanması için çalışmalar sürüyor. (İHA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler