YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zekeriya Öz'e HSYK şoku!
HSYK seçim sonuçları Zekeriya Öz'ü zora soktu.
Zekeriya Öz'e HSYK şoku!
13 Ekim 2014 / 05:00 Güncelleme: 13 Ekim 2014 / 04:43

Kritik HSYK seçim sonuçlarına göre cemaatin ağır bir yenilgi alması en çok Zekeriya Öz'ü zora soktu.

Ergenekon Davası'nı başlatan savcı olarak Türk hukuk tarihine geçen Zekeriya Öz, cemaatin hukuk alanındaki yapılanması tarafından korunarak hesap vermekten kurtuluyordu.

Hemen her fırsatta paralel yapı adına hükümetle mücadele eden ve 17-25 Aralık projelerinin arkasındaki isim olan Zekeriya Öz, yapılan onlarca şikayete rağmen HSYK 3. Dairesi tarafından korunuyordu.

HSYK 3. Dairesi tarafından yapılan bu şikayetler geri çevriliyor, soruşturmaya gerek görülmeden Zekeriya Öz dosyası bir türlü açılamıyordu.

Son olarak HSYK seçimlerinde cemaat kaybetti. Bu da Zekeriya Öz'ün üzerinde bulunan o koruma kalkanının kalktığı anlamına geldi.

 

SABAH

Adalet mutlaka tecelli edecektir
 // Muhafız
70 yaşındaki Koskoca genel Kurmay Başkanı olmak üzere subay ve astsubaylara kumpas kurarak yıllarca hapislerde yatmasına sebep oldunuz, yetmedi cumhurbaşkanına hakaret ederek tehdit ettiniz, yetmedi işadamlarından rüşvetle tatile gittiniz, bunun gibi parelelci ve taşeronları elbet birgün adalet önünde mutlaka hesap vereceklerdir, Türk halkı böyle mafyavari kişilerin adalet kurumunun içinde yer almasını istemiyor...!!...
13 Ekim 2014 Pazartesi 13:55
bu piyonun en yakın zamanda..
 // atiker
gereken cezayı almasını yaptıklarının bedelini ödemesini ve meydan okumalarının arkasındaki gücün kimler olduğunun ortaya çıkarılmasını sabırla bekliyoruz para kasalarının hangi ülkede sidiye çekilip piyasaya sürüldüğünü öğrenmek istiyoruz....
13 Ekim 2014 Pazartesi 10:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler