YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zekeriya Öz'e bir şok daha
Zekeriya Öz'e bir şok daha
26 Haziran 2015 10:44
Eski Hava Kuvvetleri Başsavcısı Ahmet Zeki Üçok'un "Zekeriya Öz bana bir komutanın oğlunun seks videosunu izletti" sözleri nedeniyle yargılandığı dava İstanbul'da dün görüldü.

Duruşmada Öz'ün şikâyetçi olarak savcılığa verdiği ifadede, izlettiği görüntünün kendisine ait değil de Ergenekon soruşturmasında emekli bir askerden ele geçirilen görüntü olduğunu söylediği ortaya çıktı. Mahkemede ilk kez savunma yapan Üçok "Öz, bize izlettiği görüntünün meşhur 51 No'lu DVD'deki görüntü olduğunu söylemiş. Ancak o DVD 7 Ocak 2009'da emekli albay Levent Göktaş'ın ofisinde ele geçirildi. Bizim görüşmemiz ise 2008'de gerçekleşti.

Burada araştırılması gereken, henüz ele geçmemiş olan DVD'yi savcı Öz'ün elinde bulundurmasıdır. Buradan suç duyurusunda bulunuyorum" dedi. Hâkim, Öz'le ilgili suç duyurusunda bulunulması konusunun değerlendirileceğini bildirdi. Mahkeme, Öz hakkında suç duyurusunda bulunursa, Öz şikâyetçiyken sanık olacak.

 

SABAH

herşeyiniz yalan,herşeyiniz sahte...!!!
 // Muhafız
Başta Genel Kurmay Başkanı olan sayın ilker Başbuğ olmak üzere TSK mensuplarına sahte delillerle kumpas kurarak yıllarca hapislerde yatmasına sebep olduğunuz siz Fetullah terör örgütü mensublarından ve onlara destek verenlerden hepsinin karşılığı fazlasıyla olacaktır. Sizler sahte dinci şakirtlerseniz bizlerde Atatürk'ün gerçek Askerleriyiz, siz sahte dinci şakirtlere ve Firavunlara zamanı gelince hepsinin hesabı teker teker sorulacaktır . Sizlerin sözleriniz sahte,dinleriniz,vicdanlarınız saht...
26 Haziran 2015 Cuma 17:48
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler