YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zekeriya Öz'e bir şok daha!
Zekeriya Öz'e bir şok daha!
09 Ekim 2014 08:06
Eski Bordo Bereli emekli Albay Levent Göktaş, Zekeriya Öz ile polisler hakkında kumpas gerekçesiyle soruşturma talep etti.

Kumpas soruşturmasında müşteki sıfatıyla ifade veren ve paralel yapıdan şikayetçi olan emekli Albay Levent Göktaş, eski özel yetkili savcı Zekeriya Öz, eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü (TEM) Mutlu Ekizoğlu ve bu kişilere bağlı çalışan paralel yapının polisleri hakkında soruşturma yapılmasını talep etti.

Savcı Öz ve emrindeki polislerin, devletin güvenliğini ilgilendiren birçok belge ve bilgiyi illegal olarak incelediğini belirten Göktaş, bunların ne şekilde ve ne sebeple incelendiklerinin araştırılmasını istedi.

Yanınıza kar kalmayacak
 // Muhafız
70 yaşındaki Koskoca genel Kurmay Başkanı başta olmak üzere Ordu'nun subay ve astsubaylarına kumpas kurarak yıllarca hapislerde yatmasına sebep oldunuz parelelcilerin hepsinin de şunu iyi bilsinki hiçbir şey karşılıksız kalmayacaktır, adaletin yerine getiremediğini birileri çıkar fazlasıyla yerine getirir, o zaman geldiğinde köstebekler gibi girecek delik arayacaksınız, vatanına ihanet edenlerin sonunun ne olacağını bu millet görecektir, ibreti alem için,bundan kimsenin en ufak şüphesi olmasın....
09 Ekim 2014 Perşembe 13:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler