YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zekeriya Öz'den skandal hareket
Savcı Zekeriya Öz, bulunduğu bir yerde fotoğrafının çekildiğini fark edince gazetecinin üzerine yürüdü. Gazeteci, "Hülya Avşar'ı da çekerim sizi de " dedi. Masada bulunan bir CHP'li vekil ise olanları sessizce izledi.
Zekeriya Öz'den skandal hareket
07 Ağustos 2014 / 21:39 Güncelleme: 08 Ağustos 2014 / 08:37

Bakırköy Başsavcı Vekilliğinden Bolu’ya düz savcı olarak atanan Zekeriya Öz, fotoğrafını çeken gazetecinin üzerine yürüdü.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Efkan Ala hakkında suç duyurusunda bulunarak yeniden gündeme oturan Savcı Zekeriya Öz, Bolu’da eşi ve çocuklarıyla bir kafeteryada oturduğu sırada gazeteci Kasım Şahin tarafından cep telefonuyla fotoğrafı çekildi.

Fotoğrafının çekildiğini gören Savcı Zekeriya Öz, masadan kalkarak gazetecilerin oturduğu masaya geldi. Masada CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın da oturduğu esnada Zekeriya Öz, gazeteciye, “Neden fotoğrafımı çekiyorsun. Fotoğrafımı çekemezsin kardeşim” diyerek bağırdı. Gazeteci Kasım Şahin yerinden kalkmayarak, “Bana bağıramazsınız” diyerek Öz’e karşılık verdi. Savcı Öz’ün eşi de gazeteciye tepki göstererek, “Özel hayatımıza müdahale edemezsiniz” dedi.

“Hülya Avşar'ı da çekerim, sizi de"

Gazeteci Kasım Şahin, “Siz topluma mal olmuş insansınız. Ben burada Hülya Avşar gelsin onu çekerim, sizi de çekerim” diyerek kendini savundu. Yerinden hiç kalkmayan Kasım Şahin, bir süre Zekeriya Öz’ün eşi ile polemik yaşadı. Daha sonra masada bulunan diğer gazeteciler Zekeriya Öz’ü kolundan tutarak masadan uzaklaştırdı. Savcı giderken, “Sarhoş mudur nedir” diyerek gazeteciye tepki gösterdi.

CHP’li vekil masadaydı

Savcı Zekeriya Öz, gazeteciye tepki gösterirken masada çok sayıda gazeteci ve CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan da vardı. Özcan yaşananları sessizlik içinde izledi. Daha sonra Öz ve ailesi kafeteryadan ayrıldı.

 

070820141403263536568.jpg

 

İHA

22:25
 // GÖBEK GÖBEK DEĞİL Kİ
Valla ne zaman Ensonhaber.com'a baksam; bizim ZEK'in davul gibi göbeğini 70.50 cm dışarıya doğru 180 derece açı ile, saa 12 hizasında uzandığını görüyorum. Objektifler ister istemez o göbeğe odaklanıyor. Bizim Zek en iyisi çarşaf giysin, öyle çıksın meydana....
07 Ağustos 2014 22:25
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler