YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zekeriya Öz’den PKK’ya Gezi sitemi!
Meslekten ihraç edilen Zekeriya Öz'den PKK’ya Gezi sitemi geldi. PKK’nın gezi eylemlerine katılmadığı için AK Parti iktidarının devrilemediğini iddia eden Zekeriya Öz, “PKK kimden emir aldıysa katılmadı!” diyerek sitemde bulundu.
Zekeriya Öz’den PKK’ya Gezi sitemi!
02 Ağustos 2015 / 23:30 Güncelleme: 03 Ağustos 2015 / 08:37

7 Haziran seçimlerinden bu yana PKK terör örgütü ve HDP'ye destek veren FETÖ'den PKK'ya bir de sitem geldi.

Beleş tatil ve görevi kötüye kullanma nedeniyle meslekten ihraç edilen dönemin savcısı Zekeriya Öz'den PKK'ya Gezi sitemi geldi.

PKK'nın gezi eylemlerine katılmadığı için AK Parti iktidarının devrilemediğini iddia eden Zekeriya Öz, "PKK kimden emir aldıysa katılmadı!" diyerek bir de sitemde bulundu.

PKK neden Gezi'ye destek verip AK Parti'yi düşürmemize yardımcı olmadı

Bir terör örgütüne "neden Gezi eylemlerine katılıp AK Parti'yi iktidardan düşürmemize yardımcı olmadın" sorusunu soran eski Savcı Zekeriya Öz'e sosyal medyadan tepki yağdı.

Soruşturma başlatıldı

Zekeriya Öz'ün bu mesajı sosyal medyada büyük tepkilere neden olurken İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı da harekete geçti.

Başsavcılık Zekeriya Öz'ün skandal tweeti ile ilgili soruşturma başlattı. Artık savcı da olmayan Zekeriya Öz'ün soruşturma kapsamında ilerleyen günlerde ifadeye çağırılması bekleniyor.

 

SABAH

haçı göster
 // Latif efe
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
02 Ağustos 2015 23:15
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler