YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zekeriya Öz'den güldüren röportaj!
Zekeriya Öz'den güldüren röportaj!
17 Şubat 2015 14:44
Zekeriya Öz, BBC'ye verdiği röportajda paralel örgüte mensup olmadığını iddia etti.

Paralel Yapı denilince akla gelen ilk isim olan, çetenin yargı, emniyet ve medya ayağı ile bağlantılı olan Zekeriya Öz, BBC'ye verdiği sözde röportajda paralel örgüte mensup olmadığını iddia etti.

BBC'nin çanak soruları karşısında rahattı

Gülen hareketinin yönlendirdiği bütün davalarda savcı olarak görev alan Zekeriya Öz bu durumu "UYAP'tan bana geldi, hepsi rastlantı" şeklinde açıklamaya çalıştı. Bugüne kadar yapılan hukuksuzlukların tamamını İngiliz kanalı BBC'de reddeden Zekeriya Öz, muhabirin çanak soruları karşısında rahat ve hazırlıklı göründü.

Bolu'da düz savcı olarak görev yapıyor

Tüm bu davaların yanı sıra, 17-25 Aralık'taki soruşturmaların gözetiminden sorumlu olan Savcı Zekeriya Öz, Türkiye'de 'Cemaatin savcısı' denince akla gelen ilk isim..

Zekeriya Öz 17 - 25 Aralık soruşturmasının ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili görevinden alınmış ve Bolu'ya düz savcı olarak atanmıştı. Son HSYK düzenlemesinin ardından da görevinden ihraç edilmişti.

 

SABAH

02:24
 // +++
sorun yok ikiside aynı yere yahudi lobisine hizmet ettikleri için herhalde birbirlerinin acigini arayacak halleri yok...
18 Şubat 2015 02:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler