YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zekeriya Öz, PKK'lılara ne vaat etti?
Eski Savcı Zekeriya Öz'ün gizli tanıklık için PKK'lılara çeşitli vaatler verdiği öne sürüldü.
Zekeriya Öz, PKK'lılara ne vaat etti?
31 Ekim 2015 / 08:22 Güncelleme: 31 Ekim 2015 / 13:34

Ergenekon davasında Paralel Yapı'nın kumpasını soruşturan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ise PKK'lı gizli tanıklarla ne tür pazarlık yapıldığını inceliyor.

Ergenekon davasının temyiz duruşmalarında savunmasını yapan sanıklardan emekli Albay Hasan Atilla Uğur, kendisini sorgulayan savcı Öz'ün gizli tanıklarla kirli ilişkilerine dikkat çekmiş, Ergenekon sanıklarından eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ise asılsız gizli tanık ifadeleriyle suçlandıklarını söylemişti.  

KAYITLAR NEDEN İMHA EDİLDİ?

Kamuoyunda "kumpas soruşturması" olarak bilinen bu soruşturmada, gizli tanık Cenk'e ait kayıtların da yok edildiği ortaya çıktı.

Gizli tanıkların gerçek kimlik bilgilerinin bulunduğu adli emanetteki gizli tanık kasasında da Cenk'in kimlik bilgileri ile birlikte daha önce Ergenekon savcılarınca alınan ifadesinin tutanakları da bulunamadı. Bu olayın 'Paralel Yapı' ile PKK arasındaki kirli ilişkinin ortaya çıkmasını engellemek için imha edildiği ileri sürülüyor.

 

SABAH

uzaya da kaçsa bu yaptıklarının hesabını verecektir...!!!
 // Muhafız
Başta sayın Genelkurmay Başkanı Orgeneral Ilker Başbuğ olmak üzere TSK mensuplarını sahte delillerle yıllarca hapislerde yatmasına sebep olan, pkk terör örgütüyle işbirliği yapıp, pkk\'lı teröristleri gizli tanık gösteren, Yarbay Ali Tatar\'ın, Kuddusi Okkır\'ın intihar etmelerine sebep olan, Genelkurmay Bakanlığı\'ndaki kozmik odaya girip devletin gizli bilgilerini devlet düşmanlarına aktaran bu vatan haini değil Almanya\'ya uzaya da kaçsa bu yaptıklarının hesabını verecektir, ama ada...
31 Ekim 2015 Cumartesi 18:26
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler