YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zekeriya Öz, darbe girişimi gecesinde sınıra kadar gelmiş!
Darbe girişimi haberini alan Zekeriya Öz, Gürcistan'ın Türkiye sınırına yakın bir noktasına geldiği ve gelişmeleri buradan takip ettiği ortaya çıktı.
Zekeriya Öz, darbe girişimi gecesinde sınıra kadar gelmiş!
24 Temmuz 2016 / 10:26 Güncelleme: 24 Temmuz 2016 / 10:45

Zekeriya Öz'ün FETÖ/PDY mensubu askerler tarafından girişilen darbeyi önceden haber alıp Gürcistan'ın Türkiye sınırına yakın bir noktasına geldiği ve gelişmeleri buradan takip ettiği belirlendi.

İstihbarat birimlerinin tespitlerine göre, darbe girişiminin bastırılması üzerine de umduğunu bulamayarak bulunduğu noktadan ayrıldı.

Darbe başarılı olsaydı iddiaya göre Zekeriya Öz, darbe yönetiminin Paralel Yapı dosyaları ile ilgili tersine başlatılacak soruşturma sürecini yönetecekti. Meslekten men edilen Zekeriya Öz, diğer eski savcı Celal Kara ile birlikte 1 yıl kadar önce yurtdışına firar etmişti.

 // Özer Özer
Bıse olma z gelır burgun...
24 Temmuz 2016 19:55
bunlar hainlikden de ötedeler
 // muammer
insan yaptığı işi adam gibi yasalara veya kurallara uyrak yapar vezir olur bunun gibi feto köpekleride rezil olur,gelse ne olur gelmese ne olur oralarda sürterek birgün bakmışın bu dünyayı bırakmış ama öbür dünyada feto yok allahın emi var orada ne olacak acaba hiç düşündümü angut ama düşünecek kadar kafası olsa fetoya uyupda ülkesine rezil olmazdı...
24 Temmuz 2016 Pazar 15:42
para herşeyi halleder. fazlasıyla hem de..
 // hursit dilaver
rusya kanalı ile gurcistana para vererek, bunlar geldiğinde derdest edip turkiyeye verilmeliydi.bu akla gelmiyr mu.niye gelmez. anlamam. yani aklına gelmesi gerekenler de mi Fetöcu yahu. lafımı dinleyin de bir özel SS teşkilatı kurun.. beni de başına köyun ve rahat uyuyun....
24 Temmuz 2016 Pazar 14:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler